SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 319550

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2559
Mam tekie pytanie: jesli mam taki dzien ze przychodze ze szkoły jem posilek przedtreningowy ale zaraz potem musze wyjść z domu na 3h a mam trening w tym dniu to jak przyjde to mam isc cwiczyc bez jedzenia czy cos jeszcze zjeść przed treningiem? dodam jeszcze ze wracam przed godzina 20 o ktorej normalnie powinien juz byc posilek potreningowy wiec co mam z tym zrobic?

Zmieniony przez - rafalf91 w dniu 2008-05-16 16:27:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1611
Mam tabletki Omega3.Kiedy je żreć?I w jakiej ilości?

Niebo wypełniły olbrzymie nietoperze.Cholerne świnie!Latają!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
metodman tabletki? jaka masz dokladnie omega3? policz na opakowaniu, optymalna dawka to 1-2g epa + eda.

rafalf91 masz rozne mozliwosci, np suplemacja okolotreningowa, posilek po przyjsciu do domu, lub trening innego dnia jezeli tak Ci nie pasuje. Wazne zebys wyrobil sie z bilansem kcal.

Zmieniony przez - domer w dniu 2008-05-16 17:33:32

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
Mam pewien dyletmat, zastanawiam sie jak to jest ze schudnieciem...
niby sie mowi ze duzo zalezy od bilansu kcal a z drugiej strony mowi sie zeby weglowodany ograniczac... do 2.5g.
A nie mozna np. tak zrobic ze dam weglowodanow z 3.5 a bilans kcal mimo tego bedzie ujemny to wtedy nie schudne, nie wyrzezbie sie?
chodzi mi o to co wazniejsze ? bilnas kcal czy jednak rozklad skladnikow odzywczych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1611


domer
Cos takiego (zdj.)
A na etykiecie to h**j wie po jakiemu to napisane!

Niebo wypełniły olbrzymie nietoperze.Cholerne świnie!Latają!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Mozliwe,ze moje pytanie ma bardzo prosta odpowiedz,ale naprawde tego nie rozumiem.

Ogolnie mowi sie,ze:
-cukier prosty jest zly,bo ma wysoki ig,wiec nalezy opierac sie na weglach zlozonych
-kazdy nadmiar cukru sie odlozy

Sa tez wegle proste o niskim ig i wegle zlozone o wysokim ig.(Wiem jakie to,ale nie rozumiem czemu cukier prosty o niskim ig jest zly)
Dlaczego np.fruktoza jest zla skoro ma ig 20?No tak,uzupelnia glikogen,ale przeciez inne cukry tez to robia

Zmieniony przez - hihihehe w dniu 2008-05-17 10:34:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wpisz sobie fruktoza w google
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
Mam pewien dyletmat, zastanawiam sie jak to jest ze schudnieciem...
niby sie mowi ze duzo zalezy od bilansu kcal a z drugiej strony mowi sie zeby weglowodany ograniczac... do 2.5g.
A nie mozna np. tak zrobic ze dam weglowodanow z 3.5 a bilans kcal mimo tego bedzie ujemny to wtedy nie schudne, nie wyrzezbie sie?
chodzi mi o to co wazniejsze ? bilnas kcal czy jednak rozklad skladnikow odzywczych?
prosze o odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Wiem,ze szybciej ulega glikolizie w watrobie niz glukoza,ale wtedy by wychodzilo,ze takie cos jak ig sie nie przydaje i trzeba zawsze wiedziec duuzo o jakims produkcie

Zmieniony przez - hihihehe w dniu 2008-05-17 11:14:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1611
Odpowie mi ktos na temat tego Omega3 co wczesniej pytalem i dalem zdjecie?Byłbym wdzięczny!

Niebo wypełniły olbrzymie nietoperze.Cholerne świnie!Latają!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium