SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254086

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 637
Mam w planach zakupy i stąd moje pytania:

1. AAKG HardCore czy NOZ I.V? Czy może NOX PUMP Doriana o ile gdzieś dostane..?

2. Czy to prawda co piszą przy ZMA, że takie apteczne witaminy i minerały (nie chelatowane) nie mają właściwości wpływania na produkcję hormonów?

3. Chcę kupić ZMA, Tribolon i AAKG lub NOZ I.V. Do tego mam już aminokwasy całodzienne (zostały z kiedyś). Co myślicie - będzie to dobre połączenie na cykl?

PS. Mam 20 lat, staż ponad 2 lata, doświadczenie w suplementacji niewielkie, trening FBW, cel jak większość - umięśniona sylwetka (masa..), dieta oczywiście jest!

Zmieniony przez - miki0008 w dniu 2010-02-20 23:54:48

"Kiedy się urodziłeś wszyscy się cieszyli, a Ty płakałeś...
Żyj tak żeby w chwili Twojej śmierci wszyscy płakali,
a żebyś Ty się cieszył, że dobrze przeżyłeś życie!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 193
Witam.

Zakupiłem spalacz a dokładniej Scorcha (jeszcze nie brałem). Ćwiczę zazwyczaj późnym popołudniem/wieczorem więc ładowanie się nim przed treningiem nie jest dobrym pomysłem. W związku z tym mam pytanie czy mogę łykać go zawsze rano (treningowe i nietreningowe), ale z zaznaczeniem, że po jedzeniu ponieważ mój żołądek źle reaguje na tabletki na pusty żołądek Czy aplikowanie Scorcha po śniadaniu nie umniejszy jakoś znacznie jego działania?

Z góry dzięki.

Mahatma Gandhi: "Hate the sin, love the sinner"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 193
Up ;)

Mahatma Gandhi: "Hate the sin, love the sinner"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
niekoniecznie dawka przedtreningowa -także w tej sytuacji- musi być zła; sprawdź i zadecyduj, bo w teorii może to wygladać nieco inaczej niż w praktyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4225
Prosze o pomoc w doborze supli dawkowania/ewentualnej zmiany produktu przy treningu SW+silka. Opierajac sie o rozne artykuly przedstawie planowane zakupy i sposob dawkowania:

lecytyna olimp powder do sniadania i w potreningowym
Olimp Arthoblock do sniadania
30 - 45 min przed treningiem kreatyna + kofeina (Olimp - Creapure Monohydrate Powder + Activita Guarana Caps)dawkowanie stale 3g kreatyny kazdego dnia + 1 tabs kofeiny
do posilku potreningowego Vita-min multiple sport, kilka gram lecytyny
Chela MZB przed snem

jakies rady czy sugestie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 637
Ponawiam:

Mam w planach zakupy i stąd moje pytania:

1. AAKG HardCore czy NOZ I.V? Czy może NOX PUMP Doriana o ile gdzieś dostane..?

2. Czy to prawda co piszą przy ZMA, że takie apteczne witaminy i minerały (nie chelatowane) nie mają właściwości wpływania na produkcję hormonów?

3. Chcę kupić ZMA, Tribolon i AAKG lub NOZ I.V. Do tego mam już aminokwasy całodzienne (zostały z kiedyś). Co myślicie - będzie to dobre połączenie na cykl?

PS. Mam 20 lat, staż ponad 2 lata, doświadczenie w suplementacji niewielkie, trening FBW, cel jak większość - umięśniona sylwetka (masa..), dieta oczywiście jest!

"Kiedy się urodziłeś wszyscy się cieszyli, a Ty płakałeś...
Żyj tak żeby w chwili Twojej śmierci wszyscy płakali,
a żebyś Ty się cieszył, że dobrze przeżyłeś życie!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 126
Mam kilka pytan odnosnie uzywek.Mam 18 lat. 177 cm wzrostu 80 kg wagi. Moj staż na siłowni wyglada nastepujaco. Cwiczyłem poł roku temu przez 3 miechy na "sucho".Teraz znów zaczałem cwiczyc i chciałbym sie dowiedziec co lepsze na poczatek, kreatyna czy nitrobolon 2 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej, jak stosowac l-karnityne???taka w plynie 30000. 500ml chodzi o to ze pisza ze na pusty brzuszek, czyli na czczo? a ja mam trening popoludniu :) czyli jak to mam teraz zrobic??? moze wystarczy ok 2-3h po posilku ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
2-3g. przed treningiem

w nietr. mozesz rozłożyć to na dwie części.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
jeszcze nie brałem żadnych aminokwasów i nie wiem od czego zacząć, właśnie zacząłem cykl na mono (mój drugi), cel masa, dieta żeby notować +2.5 kg na miecha

jakie aminokwasy kupić? podajcie polecany typ albo po prostu konkretny produkt

pozdro

edit: chociaż sam nie wiem
a może do mono dorzucić tribulusa? albo po prostu mzb?
doradźcie coś pliz
dodam że mój staż mniej niż rok , wiem że nie potrzebuję dopalaczy ale chcę na dobry humor chociażby

Zmieniony przez - rush comes w dniu 2010-02-23 21:31:44
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

WHEY premium