staraj się skupiać na technice podciągania, jeśli technicznie wykonasz 10 podciągnięć to 15nie będzie stanowić większego problemu, z dipsami jest podobnie, im wykonujesz je dokładniej tym to się przekłada bardziej na pracę mięśni.
dobrze że nie odczuwasz braku węglowodanów, widocznie tego typu diety ci służą.
Zmieniony przez - grzechmek w dniu 2010-01-27 16:35:09
dobrze że nie odczuwasz braku węglowodanów, widocznie tego typu diety ci służą.
Zmieniony przez - grzechmek w dniu 2010-01-27 16:35:09