SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 888544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
Ściągnięcie łopatki pozwala najlepiej zaangażować mięśnie grzbietu do pracy i wzmacnia wszystkie mięśnie otaczające łopatkę, które są o nią zaczepiona a to sprawia, że pracują w swoim pełnym zakresie ruchu przez co są lepiej stymulowane do wzrostu. A najszerszy zawsze będzie pracował przy wiośle w końcu zawiera się tam jedna z jego funkcji tylko po co ? Wiosło buduje dobrze cały grzbiet ale jeśli chcemy najlepiej zaatakować najszersze to drążku a nie wiosłuj.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11600
Tak się zastanawiam czy interwaly będą dobrym rozwiązaniem w dni treningowe. Po treningu raczej ciężko dać 100% inaczej chyba by wyglądała sytuacja w dzień nietreningowy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Da się na upartego, ale logika podpowiada by zrobić w dzień wolny. Sam trening siłowy podkręci metabolizm i zwiększy EPOC, także zamiast to intensyfikować interwałami, lepiej je zrobić w dzien nietreningowy by przyspieszyc spalanie kazdego dnia.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-08-18 18:48:43

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11600
Rozumiem. Tak na marginesie przydała się rada od ciebie odnośnie budowania siły przy podciąganiu dokładając 2,5kg. Rezultaty już widać :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Cieszy mnie to

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 3943 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80353
Jeżeli nachytem nie jestem w stanie podciagnac sie poprawnie a podchwytem robie 4-5 powtórzeń to w treningu lepiej podciagac sie podchwytem czy robic nachwyt na gumie+negatywy?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
Qitr

Rób łatwiejszym chwytem, z czasem siła się wzmocni i będzie mniejszy problem z innymi chwytami więc spokojnie możesz się podciągać podchwytem jeżeli lepiej ci on idzie.

Neutral może być jeszcze korzystniejszy.
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
Ale z czasem i tak warto dołożyć gumy bądź negatywy aby to podciąganie nachwytem mimo wszystko się nauczyć i wprowadzić do treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 167
Witam. Pracuję do konca wrzesnia po 8 godzin dziennie na magazynie, noszę pudełka z butami, robię ok. 20km w samej pracy dziennie. Chwilowo na siłownię nie mam czasu. Czy w moim przypadku kreatyna rano i obiadowo cokolwiek by dala? Zastanawiam się, żeby nie marnować tego wysiłku i jakoś go spożytkować ;D Skrótowo, czy jest sens brać?
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
Nie ma sensu teraz jak nie wykonujesz treningu siłowego lepiej sobie zostawić jak zaczniesz trenować.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

electro
Polecane artykuły