SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 810730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Niektórzy twierdzą, ze kupne to tez kranowa ale jednak na pewno w jakimś sposób by była przefiltrowana, bo w innym wypadku ludzie by się potruli. Jaka wybierać ? Nie mam rozeznania , pije głównie cisowianke lub żywca . Był gdzieś temat jaka wodę polecają dietetycy, wygoogluj.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
W przypadku sportowców warto pić wodę mineralną nie źródlaną ma więcej minerałów zawartych w wodzie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3197
Nie wiem czy dobrze kombinuję ale ja polecałbym w przypadku osób dużo ćwiczących wody wysokozmineralizowane takie jak Muszynianka czy Staropolanka 2000. W przypadku gdy nie trenujesz pijemy wodę mineralną. Woda źródlana to woda bezpieczna dzieci, osób starszych. picie nadmierne wody też nie jest dobre więc picie 5 litrów dziennie....to myślę dużo za dużo. piłbym około 2 litrów wody na zasadzie szklanka do dwóch tuż przed posiłkiem. Następnie zawsze gdy napijesz się kawy czy też herbaty pijesz taką samą ilość wody po wypiciu wspomnianych napoi. Wiem że część osób robi jeszcze tak iż waży się przed treningiem i tuż po i wtedy jeszcze różnicę w wadze uzupełnia ilością wody do wypicia przeliczając iż 1 kg to jeden litr wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
No okej jeszcze pytanie czy jeśli będę ćwiczył FBW by georgu, pewnie wiecie o czym mowa to z czasem dokładać po 1x serii do każdego ćwiczenia? I jak to jest z kg, zakładając zaczynam martwy od 80kg we wrześniu.. Aby był progres dorzucać 2kg tygodniowo i tak z kazdym ćwiczeniem?

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3197
kacper1111
No okej jeszcze pytanie czy jeśli będę ćwiczył FBW by georgu, pewnie wiecie o czym mowa to z czasem dokładać po 1x serii do każdego ćwiczenia? I jak to jest z kg, zakładając zaczynam martwy od 80kg we wrześniu.. Aby był progres dorzucać 2kg tygodniowo i tak z kazdym ćwiczeniem?


Ja dokładałbym co tydzień od 2,5 do 5kg w zależności od wielkości partii mięśniowej. Czyli 5 kg dla nóg i pleców po 2,5 kg dla klatki piersiowej ramion itp. Założenie zawsze musi być takie że wykonujesz pełną ilość powtórzeń i serii z danym ciężarem. Jeśli nie wykonasz pełnych powtórzeń na następnym pozostajesz na tym samym ciężarze. W przypadku gdy nie jesteś w stanie dodać ciężaru przez dwa trzy tygodnie,odejmujesz z ciężaru 10% i atakujesz znowu z tymi samymi zasadami. ja przynajmniej tak bym zrobił. w tym przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Dokładaj obciążenie to jest naważniejsza progresja dla Ciebie na razie objętości treningów nie zmieniaj.

Artur dzięki za rady ale to temat tylko dla modów i doradców

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3197
ok przepraszam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Ok jeszcze pytanie od września zaczynam siłke i czy wprowadzać juz dietę powoli czy czekac na ciężary? :)

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dietę nalezy zawsze mieć jakąś, jak przewidujesz cięższe treningi od września itp to wtedy zmień plan.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Jakaś konkretna wagę kuchenna polecacie czy może być firma Łucznik za 30 zł?

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium