SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
ronie220
A dlaczego tak kombinujesz ? Na klasycznych programach nie rośniesz?


No wlasnie cos ostatnio stanelo...zaczalem teraz wieksze ciezary i mniejsze powt., zmniejszylem tez serie, na duze partie tak do 16 serii na male 9 serii, zobaczymy. Chcialem sie dowiedziec czy taki podzial tygodniowy jest optymalny do budowania masy.
...
Napisał(a)
Usunięty przez ronie220 za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Czy rollowanie mięśni ma sens, gdy nie trenujemy? Zazwyczaj robiłem to w ramach rehabilitacji i przyspieszenia regeneracji. Niestety jestem kontuzjowany i w styczniu nie mogę sobie pozwolić na trening siłowy i zastanawiam się, czy poza stretchingiem warto dorzucić rollowanie mięśni nóg.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Czemu nie. Siedzenie i nic nie robienie również nie wpływa pozytywnie na układ mięśniowy.
Warto się rozmasować.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
sebaMarsz
ronie220
A dlaczego tak kombinujesz ? Na klasycznych programach nie rośniesz?


No wlasnie cos ostatnio stanelo...zaczalem teraz wieksze ciezary i mniejsze powt., zmniejszylem tez serie, na duze partie tak do 16 serii na male 9 serii, zobaczymy. Chcialem sie dowiedziec czy taki podzial tygodniowy jest optymalny do budowania masy.


Spróbuj systemu PHAT.Dwa treningi typowo kulturystyczne i dwa typowo siłowe.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
Powiem Ci ciekawy trening, tylko jak czytam artyk. To podzial jest na 5 dni..tak mysle jak to splecic w 4 bo najbardziej mi pasuje. Pon- gora sila, wt- dol sila, czw-klatka, plecy, biceps(hiper)., pt- nogi barki triceps(hiper). Albo czw-gora hiper. Pt- dol hiper. Co myslisz ronnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1807
Czy dietę na masę (4g węgli 2g białka 1g tłuszczu na 1kg masy ciała) stosować również w dni nie treningowe? ćwiczę 3 razy w tygodniu metodą push-pull
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
michal806 tu bardziej treningiem się zajmujemy, jeśli nie łapiesz tłuszczu to trzymaj ten sam bilans, jak masz skłonności to możesz uciąć
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
sebaMarsz
Powiem Ci ciekawy trening, tylko jak czytam artyk. To podzial jest na 5 dni..tak mysle jak to splecic w 4 bo najbardziej mi pasuje. Pon- gora sila, wt- dol sila, czw-klatka, plecy, biceps(hiper)., pt- nogi barki triceps(hiper). Albo czw-gora hiper. Pt- dol hiper. Co myslisz ronnie?


Góra i dół z podziałem na siłę i hipertrofię lub push/pull. Tym drugim podziałem trenowałem prawie 20 tygodni i bardzo sobie chwalę.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
michal806
Czy dietę na masę (4g węgli 2g białka 1g tłuszczu na 1kg masy ciała) stosować również w dni nie treningowe? ćwiczę 3 razy w tygodniu metodą push-pull


Jeśli się nie zalewasz tłuszczem to jak najbardziej.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium