SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 812220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 95
ronie220
1300 to za mało. Nie schodzilbym poniżej 1500-1600 i to tez na krótki okres czasu.


Krótki, tzn? W takim razie za Twoją porada będę się trzymać 1500. A jak ma wyglądać makro? 1,8g białka, 0,9g tłuszczy reszta wegle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 100
Witam. Mam pytanie odnośnie planowania posiłków przy treningu w nocy. A więc tak:
pierwszy posiłek około 12 w południe.
Drugi o 15 przed pracą.
Trzeci o 18.30 pierwsza przerwa w pracy
Czwarty o 21.15 druga przerwa.
Piąty o północy trzecia przerwa.

Prace kończę o 2.30 w nocy i właśnie od razu po czyli około 3.00 chciałbym zacząć trening ogólnorozwojowy bo jestem po dość długiej przerwie z jakimi kolwiek treningami. Nie mam pojęcia jak rozplanowac posiłki okolo treningowe. Wyżej rozpisałem jak jadam obecnie i w jakich godzinach.

Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Kle.o
ronie220
1300 to za mało. Nie schodzilbym poniżej 1500-1600 i to tez na krótki okres czasu.


Krótki, tzn? W takim razie za Twoją porada będę się trzymać 1500. A jak ma wyglądać makro? 1,8g białka, 0,9g tłuszczy reszta wegle?



Krótki, tzn. na ostatni etap redukcji (kilka tygodni). Dłuższe przebywanie na tak niskiej kaloryce może trochę pojechać po tarczycy i metabolizmie. Tym bardziej, że znając kobiece podejście, będziesz ćwiczyć codziennie.


Makro ok.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Lukasz_83
Witam. Mam pytanie odnośnie planowania posiłków przy treningu w nocy. A więc tak:
pierwszy posiłek około 12 w południe.
Drugi o 15 przed pracą.
Trzeci o 18.30 pierwsza przerwa w pracy
Czwarty o 21.15 druga przerwa.
Piąty o północy trzecia przerwa.

Prace kończę o 2.30 w nocy i właśnie od razu po czyli około 3.00 chciałbym zacząć trening ogólnorozwojowy bo jestem po dość długiej przerwie z jakimi kolwiek treningami. Nie mam pojęcia jak rozplanowac posiłki okolo treningowe. Wyżej rozpisałem jak jadam obecnie i w jakich godzinach.

Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.



Po treningu jeszcze wypij białko i idź w kimę.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 95
ronie220
Kle.o
ronie220
1300 to za mało. Nie schodzilbym poniżej 1500-1600 i to tez na krótki okres czasu.


Krótki, tzn? W takim razie za Twoją porada będę się trzymać 1500. A jak ma wyglądać makro? 1,8g białka, 0,9g tłuszczy reszta wegle?



Krótki, tzn. na ostatni etap redukcji (kilka tygodni). Dłuższe przebywanie na tak niskiej kaloryce może trochę pojechać po tarczycy i metabolizmie. Tym bardziej, że znając kobiece podejście, będziesz ćwiczyć codziennie.


Makro ok.


Zanim dotrę do ostatniego etapu redukcji to miną lata świetlne :)
A na teraz jaka kaloryke mam sobie ustalić? Według kalkulatora moje zapotrzebowanie na 0 bilansie wynosi 1860cal (podstawowa przemiana materii 1330 powiększona o współczynnik aktywności, wzięłam 1,4).
Na codzienne treningi mogę sobie pozwolić jedynie na urlopie, urlop się skończy będzie treningów od 3 do 4 w tygodniu, plus codziennie 8km spaceru (do i z pracy ;)).

PS. Dziękuję za wsparcie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Zacznij od 1800kcal i zobacz jak zareaguje organizm. Niektóre klientki chudły na 2000-2100, więc możesz patrzeć na większą ilośc jedzenia bardziej optymistycznie.

I włącz solidny trening siłowy oparty na wielostawowych ćwiczeniach, a nie maszynach.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 95
ronie220
Zacznij od 1800kcal i zobacz jak zareaguje organizm. Niektóre klientki chudły na 2000-2100, więc możesz patrzeć na większą ilośc jedzenia bardziej optymistycznie.

I włącz solidny trening siłowy oparty na wielostawowych ćwiczeniach, a nie maszynach.


Ja kocham jeść, więc większa ilość kalorii to dla mnie radość. Zastosuje się do Twoich wskazówek (za które jestem bardzo wdzięczna) i zobaczymy co będzie :)
Dziękuję za pomoc!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 36
Cześć Zacząłem na przygodę z siłownia w wieku 50 lat Ogólnie jest oki Coś tam się polepsza Przybywa tu i tam i obciążenie się zwiększa Tylko jedno Bicepsy praktycznie zero No może troszkę A jak już to są miękkie Zacząłem im poświęcać najwięcej czasu Jak byly miękkie tak są Pewnie robię coś nie tak Tylko co ? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
GS68
Cześć Zacząłem na przygodę z siłownia w wieku 50 lat Ogólnie jest oki Coś tam się polepsza Przybywa tu i tam i obciążenie się zwiększa Tylko jedno Bicepsy praktycznie zero No może troszkę A jak już to są miękkie Zacząłem im poświęcać najwięcej czasu Jak byly miękkie tak są Pewnie robię coś nie tak Tylko co ? Pozdrawiam


Najlepiej jak byś założył osobny swój temat i tam wpisał jak się odżywiasz i jak trenujesz. Będzie lepiej coś doradzić.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Poza tym na konkretne efekty trzeba trochę poczekać.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium