SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1431
nie mam jak ćwiczyć na siłowni obecnie dlatego staram się skupić na pływaniu, nie jest to zawodostwo, a raczej konkretna amatorka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
W takim razie dieta z lekką nadwyżką kaloryczną powinna poprawić nieco sylwetkę ale w mięśniach, które na co dzień podczas treniingu są najbardziej obciążone

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9258
Witam mam pytanie jestem po 6 tygodniach redukcji waga spadła z 84 na 80.2 według kalkulatora bf to ok 12% chiałem sie zapytać do jakiego stopnia redukować( aktulna redukcja z bf 25% poprostu byłem gruby) aby zacząc robić jakościowa masę majac na uwadze ze najlepsza wycinkę chciał bym zrobić na koniec czerwca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
Ale gf nie mogłeś mieć 25% bo schodząc do 12 % powinieneś dużo więcej kilogramów z siebie zrzucić. Na pewno pomiary były prawidłowe?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 85
Założyłam temat odnośnie mojego planu treningowego, ale nie odpowiedział mi nikt, dlatego spytam tu.
Chciałabym dowiedzieć się, które ćwiczenia będą najlepsze dla kobiety, która chce poprawić pośladki, ale nie rozbudować ud.


Zmieniony przez - Chainsmo w dniu 2016-10-31 09:58:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
Przed chwilą w nim odpisałem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9258
Moj błąd.bf na starce 16.35% zle cyferki wklepalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
No teraz bardziej prawdopodobne
12% to już przyzowity bf, przy którym można by było wejść na masę. Tutaj będzie dieta istotna lekki dodatni bilans kaloryczny bez zbędnego zalewania.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć. Mam pytanie.
Obecnie zaczynam dopiero odchudzanie, a w zwiazku z tym, że ważę około 79-78 kg przy 173 cm wzrostu moja waga jest duża, mam wysoki poziom tkanki tłuszczowej. Nie chcę obciążać kolan robiąc np. przysiady ze sztangą itp. itd.
Czy na tym etapie jako trening siłowy mogę zacząć obwodowy na maszynach, robić przede wszystkim kardio, a np. za miesiąc, kiedy już zrzucę trochę kilogramów zająć się porządnym treningiem siłowym?

Zależy mi na efektach, prosze o radę


Zmieniony przez - parisienne w dniu 2016-10-31 11:04:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
Jeśli zależy na efektach to przede wszystkim potrzebna jest dobra dieta.
Trening
siłowy nie koniecznie wymaga robienia przysiadów co nie zmienia faktu, że są przydatne.
A w jakiej formie zamierzasz wykonywać kardio?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium