SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 810756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
na pewno lepiej wyjdziesz jak wrzucisz bcaa.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 71
chodzi mi o dużą masę , taką osiągłem dawno demu po omnadrenie posiadam 30susty i 200mety malaya tylko zastanawiam się czy mogę zacząć bez rozgrzewki . bo słyszałem że mogą pojawić się rozstępy duże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale się już pytałeś, tutaj poruszamy kwestie treningowe, miałeś napisać w dziale doping.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 146
Czy ćwiczenia na wolnych ciężarach maja przewagę nad ćwiczeniami na maszynach?
Czy warto w którymś momencie, po wyrobieniu jakiejs tam sily i podstawowych umiejetnosci, obyciu sie, przesiasc sie na wolne ciężary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 146
Bedzie? :)
https://m.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
nagchampa
Bedzie? :)
https://m.




Masz jeszcze sporo zakresu ruchu do wykorzystania.

Ale mocno Cię składa podczas schodzenia. Mocniej wypinkaj klatke i trzymaj górną częśc tułowia ciasno.
Ta gąbka na gryfie nie jest potrzebna.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
nagchampa
Czy ćwiczenia na wolnych ciężarach maja przewagę nad ćwiczeniami na maszynach?
Czy warto w którymś momencie, po wyrobieniu jakiejs tam sily i podstawowych umiejetnosci, obyciu sie, przesiasc sie na wolne ciężary?


Oczywiście, że wolne ciężary są o wiele efektywniejsze aniżeli maszyny.

1.Są to bardziej naturalne i anatomiczne ruchy.
2.Aktywują wiecej mieśni gdyż wymagana jest stabilizacja.
3.Wymagają wiecej wysiłku i przyśpieszają metabolizm.

Wolne cieżary to podstawa, a maszyny postawienie kropki nad i, które nie jest konieczne. U mnie na siłowni nie ma żadnych maszyn

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 146
Nic nie rozumiem :)

Masz jeszcze sporo zakresu ruchu do wykorzystania.

Ze mam schodzic niżej?

Ale mocno Cię składa podczas schodzenia.
Czy jednak za nisko?

Ta gąbka na gryfie nie jest potrzebna.

Inaczej kark boli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3333
Lecę za granicę na wakacje na prawie miesiąc. Co mogę robić aby zachować formę (wygląd nie siła)? Jakiś krótki trening domatora?

Dbaj o ciało tak, by twoja dusza chciała w nim mieszkać.

4 Maj 2013.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
nagchampa
Nic nie rozumiem :)

Masz jeszcze sporo zakresu ruchu do wykorzystania.

Ze mam schodzic niżej?

Ale mocno Cię składa podczas schodzenia.
Czy jednak za nisko?

Ta gąbka na gryfie nie jest potrzebna.

Inaczej kark boli :)


1.Tak, możesz schodzić niżej jeśli mobilnośc pozwoli.

2.Składa, czyli mocno pochylasz tułów podczas schodzenia w dół.

3.Możliwe, że trzymasz gryf w złym miejscu (na kości).
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium