SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
nWawrzyn
a kofeine na ile minut przed treningiem?


20-30min, wtedy jesteś już pobudzony.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
ciastekX
Cześć. Mam ułożoną dietę i ćwiczenia od pewnego specjalisty. W tym te cwiczenia to 3x w tygodniu sa siłowe z hantlami sztangami itp, a do tego 2x w tygodniu areoby w postaci biegów. I własnie o te areoby mi chodzi, czy to nie za mało? Bo ja bym mógł częściej biegać, jakby to miało dawać lepsze efekty, a efekt to redukcja tłuszczu ( 86kg 180cm), czy jednak taka ilość areobow jest optymalna? Bo sobie mysle ze jakbym biegał np. 5x w tygodniu i robił te siłownie 3x to szybciej bym wyglądał "jak człowiek" niż przy bieganiu 2x, czy to tak nie jest? A i kiedyś zasłyszałem że powinno sie wlasnie cwiczyc silownie + areoby, bo jakby robić 6x dni w tygodniu bieganie + dieta, to wcale byśmy dużo lepiej nie wyglądali bo mieśnie by się paliły tez czy coś takiego i wcale bysmy lepiej nie wygladali to prawda? Prosze o pomoc w strasznie nurtujących mnie pytaniach :)



Na początek jest optymalnie. Osobiście u swoich klientówe w ogóle na początku nie zalecam aerobów, bo wystarczy odpowiednia dieta wraz z treningiem siłowym by zainicjować spalanie tkanki tłuszczowej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 319
Ok jak optymalnie. A było by może ciut lepiej jakbym biegał 3x w tygodniu? Bo przez dzien to mam zero ruchu praktycznie, praca siedząca, aż samemu sie chce isc biegac. Czy to moze dac odwrotny efekt i efekty beda slabsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Słabsze na pewno nie będą. Skoro tak bardzo chcesz to biegaj, na pewno lepsze to niż siedzenie cały dzień na tyłku.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15
Cześć jestem tu nowa. Jakiś czas chodzę na silownie, ale nie widzę jakiś efektów. Chciałabym żeby ktoś doradzil mi jakiś plan treningowy. Chciałabym zrobić brzuch, boczki oraz pośladki. Może macie jakieś sprawdzone ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Najlepiej napisz w dziale ladies https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f446.html
zapoznaj się z regulaminem, rozpisz obecny trening i odżywianie wtedy mozna wyłapać jakieś błędy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
U nas w temacie pierwszy rok treningów również znajdziesz gotowe plany. Do tego oczywiście niezbedna jest prawidłowa dieta.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 319
Ok dzięki, a miałbym jeszcze jedno pytanie. Jestem na tej diecie + siłownia 3x w tyg i te biegi 2x w tygodniu i póki co 2 tygodnie minęły, chyba widze po sobie efekty minimalne i czuje, ale waga tego w ogóle nie pokazuję. Może tak być przy tego rodzaju odchudzaniu?


Zmieniony przez - ciastekX w dniu 2018-02-02 13:39:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5805
Waga nie jest miarodajnym miernikiem podczas redukcji. Lepiej kontroluj się obwodami, pas, uda, przedramię itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie jest miarodajna, ale też moze wskazać czy jakieś zmiany zachodzą

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium