SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Więcej jeść, samym treningiem mięśni nie zbudujesz, dwie osoby będą jechały tym samym treningiem, ale jedne moze mieć lepsze osiągnięcia bo np lepiej się odżywia

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1447
A co do treningu, to są jakies zależność typu 3 serie na trening hipertroficzny, 5 serii sila?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie ma takich zależności równie dobrze można robić siłę na 3 jak i 5 seriach.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777572
Daj pan spokój z takimi radami po drugie tutaj się nie wypowiadaj bo to temat dla modów i doradców.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
rion10
[
wiosło hantlem może być neutral ale sztangielka idzie pod pachę a nie niżej, retrakcja kablem na wyciągu. To załatwi sprawę.


Dzięki za pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
Witam. Nie wiem czy piszę w odpowiednim miejscu - mam nadzieję, że tak. Chciałbym się spytać o namiary do jakiegoś dobrego trenera personalnego, który pomógł by mi wrócić do ćwiczeń (tj. rozpisać plan) po urazie (dyskopatia w odcinku lędźwiowym kręgosłupa). Jestem już po fizjoterapii i mój fizjoterapeuta mówi, że mogę już wracać do ćwiczeń.

Ale, że nie chce sobie zrobić krzywdy to potrzebuję pomocy profesjonalisty. Poszukuję najlepiej kogoś z Warszawy i okolic. Zauważyłem, że na stronie głównej również można wykupić plan ale nie wiem za bardzo, który z obecnych tam na liście trenerów specjalizuje się w powrotach po urazach.

Ja np. znalazłem taką panią:

Tu wprowadź tekst linku...


Zmieniony przez - rebreg w dniu 2016-01-28 17:50:26

Zmieniony przez - rebreg w dniu 2016-01-28 17:55:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Myślę, że w Warszawie znajdziesz wielu kompetentnych trenerów. Jeśli wracasz po urazie, to dobrze, żebyś współpracował z fizjoterapeutą. A z dyskopatią śmiało można ćwiczyć. Są oczywiście pewnie ograniczenia, aczkolwiek można się rozwijać. Nie musi to w żaden sposób ograniczać naszych postępów.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-01-28 18:59:24

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
Ostatnimi czasy podczas wyciskania sztangi na ławce płaskiej,zauważyłem, że "ucieka" mi lewa łopatka. Ciężko mi ją utrzymać w odpowiedniej pozycji plus wydaje mi sie, że gdy stoję wystaje ona bardziej niz prawa. Da się z tym coś zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
kamil5176
A co do treningu, to są jakies zależność typu 3 serie na trening hipertroficzny, 5 serii sila?


W przypadku zaawansowanych rzeczywiście jakieś różnicą są. Początkujący powinien rozwijać i siłę, i masę stosując klasyczne metody.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium