SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 811459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1174
Jak poprawić słabe partie? Konkretnie ramiona, klatkę i kaptury? Wyglądają u mnie jakbym w ogóle ich nie robił. (ręce może za często katowane, więc zmniejszyłem do jednego treningu w tygodniu, ale klatka i kaptury to u mnie kompletne zero). http://imgur.com/a/hJM8I - tak to wygląda, kompletny zanik tych 2 partii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
wunsz97 załóż temat z wypełnioną ankietą działu i opisz obecny plan treningowy, rozumiem że wsyztsko rośnie oprócz klaty i kapturów

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Jeśli jakieś partie nie rosną w ogóle to winowajcą jest nieprawidłowa technika bądź wada postawy.
Wtedy możesz katować mięsień nawet 3 razy w tygodniu, a postępów nie zobaczysz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6208
witam mam 30lat 100kg na sobie 186cm wzrostu wymiary łapka 44,5 udo 68 mowa ciągle o cm klatka ok130 wyniki siłowe słabe klatka 140 martwy 160 i przysiad 160
teraz tak tak wyglada mój dzień
5-50 pobudka
6.00-6-40 basen
7.00 sniadanie
8.00 do 13.00 praca
13.30 siłownia do 14.40
14.50 obiad
od 14-50 do 17.30 odpoczynek
17.30 do 18.00 kolacja i wolne do 21.00 bo wtedy biegam 5km w czasie ok 25min (wiem szału nie ma ) dziennie białko ok 150g tłuszcz ok 100g wegle ok 450g kalorie ok 3000
Pytanie
czy jak bede tak trenował 5 dni w tygodniu przez ok 2 miesiace pozbede sie brzucha i zrobie 3km w 12 minut?? narazie bez odżywek ale kupie jabłko kreatyny:) prosze o odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tego nie wiemy zbyt wiele czynników ma na to wpływ, 3 km to pewnie test coopera biegniesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6208
nie biegam 5km starajac sie co tydzien ucinajac kilka sekund az dojde do 12 min:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1174
anubis84
wunsz97 załóż temat z wypełnioną ankietą działu i opisz obecny plan treningowy, rozumiem że wsyztsko rośnie oprócz klaty i kapturów

Jest już temat, niestety bez odzewu.
https://www.sfd.pl/Objętość_treningowa-t1106595.html#post0

ronie220
Jeśli jakieś partie nie rosną w ogóle to winowajcą jest nieprawidłowa technika bądź wada postawy.
Wtedy możesz katować mięsień nawet 3 razy w tygodniu, a postępów nie zobaczysz.

Ogólnie zakwasy klatki mam niemal zawsze, ale tylko po bokach, nigdy nie boli cyc. Odkąd ćwiczę to zawsze czuję zaangażowanie przedniego aktonu bardziej niż klatki, niezależnie czy sztanga czy hantle czy założone 50 kg czy 80, chwyt szeroki czy węższy, zawsze wyciskają bary, to samo przy rozpiętkach czy innych ćwiczeniach na klatkę.


Zmieniony przez - wunsz97 w dniu 2016-02-23 21:49:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 57
Mam 179cm wzrostu i ważę 76kg. Nigdy nie ćwiczyłem i zastanawiam co będzie lepszym wyborem, pójście na crossfit, czy na siłownie.

Moim celem jest zbudowanie masy mięsniowej, żeby wyglądać trochę poważniej, ale najbardziej zależy mi na sprawności ogólnej niż na staniu się wielkim klockiem.


Zmieniony przez - Soterius w dniu 2016-02-24 02:04:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zacznij od treningów siłowych, na crosfit trzeba mieć małe doświadczenie, tam już wchodzi dynamika, będziesz chciał zarzut zrobić bo inni robią a techniki nie bedziesz miał i krzywdę sobie zrobisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
pitersoncs
Czeeść. :)
Przechodząc do sedna, podczas zakończenia niektórych ćwiczeń tj.(Przysiad, wypychanie na suwnicy i wiosłowania półsztangą). Dostaję zawrotów głowy, tak więc chciałem się zapytać co może być przyczyną.


Jeśli sytuacja nie jest jednostkowa tylko powtarza się regularnie wówczas trzeba się udać do lekarza i dopytać co to może być ewentualnie źle oddychasz przy wykonywaniu ćwiczeń.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium