SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 809803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
Poza tym to mięśnie spalają kalorie więc trening siłowy nadaje się bardzo dobrze
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 321
ronie220
Ile masz dokładnie poszczególnych makroskładników i kcal ?

Trening siłowy jak najbardziej. Wymodelujesz i ujędrnisz sylwetkę, a poza tym wzmocnisz mięśnie stabilizujące. Ludzie otyli czesto narzekają na bóle stawów.

Nawet nie wiesz ile sie nacierpiałam kiedyś te 25kilo zwróciły mi życie. Ledwo chodziłam masakra ciężko do tego wrócić myślami, ale pamiętać to muszę na przestrogę.
Co do diety jem teraz 2100-2200kcal, muszę uważać co jem mam kamicę żółciową i planowany zabieg na kwiecień.
Wczorajszy rozkład -> 149g białka, 74g tłuszczu, 210g węgli
Nie zawsze się udaje, czasami jem chyba za dużo węgli 240-260, ale ostatnimi czasy bardziej staram się uważać co jem, białko stety lub niestety uzupelniam WPC, bo ze względu na kamicę nie mogę jeść chociażby jajek :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80255
Proszę o ocene:







Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
W przysiadzie w ogóle nie pracujesz biodrami to one mają rozpocząć ruch a nie kolana więc warto by było spróbować od cofnięcia bioder do tyłu i dopiero zejść niżej, teraz w sumie ledwo dochodzisz do równoległości więc nad głębokością też trzeba popracować ale po kolei najpierw zacznij od pracy biodrami.

Rdl nieco lepiej ale tam też ten ruch jest taki szarpany ma być płynne zejście z utrzymaniem pozycji technicznej w dole grzbietu w sumie mógłbyś nagrać film tak aby biodra były widoczne a tak się ustawiłeś, że biodra są zasłonięte i nie widać za bardzo czy tam jakiegoś przeprostu nie robisz.
Głowa w jednej linii z kręgosłupem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80255
a czy jezeli mocniej wypchne biodra to czesci pracy nie przejmą plecy?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Pierwsze przysiady nie wyglądają źle. Możliwe, że skorzystałbyś z delikatnie szerszego rozstawu.
Masz długie nogi, więc bez delikatnego wysunięcia kolan nie zrobisz pełnego zakresu ruchu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80255
robiłęm też nieco szerzej ale tak jak stoje to lepiej czworoglowe czuje.
czyli końcówka serri kiepska?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Ale Ty nie masz czuć czworogłowych. To ćwiczenie siłowe, gdzie wszystkie partie mają ze sobą współgrać. Plecy, pośladki, czwórki, hamstringi...itd. Jeśli będziesz starał sie izolować którąś częśc to kolano się rozsypie.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-01-18 17:57:14

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80255
inaczej jak robiłęm szeroko to czułem tylko dwuglowe uda a nie chciałem ich izolowac dlatego robie wężej (użyłem złego skrótu myślowego)

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Fit i Fat
ronie220
Ile masz dokładnie poszczególnych makroskładników i kcal ?

Trening siłowy jak najbardziej. Wymodelujesz i ujędrnisz sylwetkę, a poza tym wzmocnisz mięśnie stabilizujące. Ludzie otyli czesto narzekają na bóle stawów.

Nawet nie wiesz ile sie nacierpiałam kiedyś te 25kilo zwróciły mi życie. Ledwo chodziłam masakra ciężko do tego wrócić myślami, ale pamiętać to muszę na przestrogę.
Co do diety jem teraz 2100-2200kcal, muszę uważać co jem mam kamicę żółciową i planowany zabieg na kwiecień.
Wczorajszy rozkład -> 149g białka, 74g tłuszczu, 210g węgli
Nie zawsze się udaje, czasami jem chyba za dużo węgli 240-260, ale ostatnimi czasy bardziej staram się uważać co jem, białko stety lub niestety uzupelniam WPC, bo ze względu na kamicę nie mogę jeść chociażby jajek :(



Spokojnie, i z kamicą sie da. Prowadziłem już kobietę, która nawet nie miała woreczka żółciowego. Robiła postępy
Rozkład poszczególnych makro jest OK. Możesz wprowadzić rotację i w dni treningowe jeśc 200-220g węgli, a w dni wolne 150-180g.

Załóż osobny temat-najlepiej w dziale Ladies. Wtedy będziesz mogła liczyć na skrupulatniejszą pomoc.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium