SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
fighter7

Daj 2x w tygodniu i wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1807
Viren
michal806

Z jakiego powodu chcesz zmienić MC?

Zamiana musi być uzasadniona oraz całość planu sensownie ułożona, jeśli masz jakieś przeciwwskazania to trzeba ten zamiennik dobrać tak aby nie pogłębił problemu.



Mam wadę postawy plecy okrągło-wklęsłe, nie chciałbym uszkodzić sobie kręgosłupa ani pogorszyć mocniej swojej postawy, jeśli wykonam mc technicznie poprawnie wszystko powinno być ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tylko czy wada Ci pozwoli wykonac poprawnie technicznie ćwiczenie, ale jak juz jest wada to trzeba dążyć do minimalizacji, zasięgnąć opinij specjalisty czy ta wada nie przeszkadza w wykonyaniu ćwiczeń
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40
Witam, zamierzam pójść od nowego roku na siłownię, wiecie takie postanowienie noworoczne. Przyznam, że wcześniej w ogóle się tym nie interesowałem. Wzrost 175 cm, waga 67 kg reszty wymiarów niestety nie znam. I tu rodzi się pytanie jakie odżywki polecilibyście mi na dobry start, aby nabrać więcej masy + jakiś trening. Czekam na wasze wypowiedzi, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1807
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
u jest dział trening, od odżywek mamy dział odzywki i suplementy, poza tym potrenuj troszkę a nie na odżywki się będziesz rzucał, z zerowym stażem to jakieś witaminki, minerały, moze białko gainer jeśli będą jakieś braki w odżywianiu, ale robisz to od złej strony, poczytaj o odzywianiu np https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html w/w linki pierwszy rok treningów i wiele innych o treningu i odzywianiu na forum a potem jak już dograsz wszystko pomyślisz o odżywkach.

odzywek też nie da się od tak polecić komuś o kim się nic nie wie.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Poza tym odżywki na start to głupota.Nie wyciągniesz z nich żadnych korzyści.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40
Może źle się wyraziłem, chodzi mi głównie o kreatyne, czy to dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 396
Chyba za dużo oglądam filmów na yt, ale znów coś ciekawego znalazłem.




Czy aby na pewno rozstaw nóg na zewnątrz jest niebezpieczny jak oni mówią. Przecież większość trenujących (profesjonalnie) rozstawia stopy na zewnątrz np. Mikhail Koklyaev, Ronnie Coleman. Czy panowie na filmie nie znają się o czym mówią czy wszyscy robimy to źle ?

Ps. Dzięki Hubert81 i anubis84 za odpowiedz pod poprzednim pytaniem.
1

"Lepiej umrzeć jak tygrys niż żyć wiecznie jak muł"-Różal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ossowski1 za około pół roku, jak już jakieś podstawy zrobisz. Teraz nie ma sensu bo organizm dostaje nowy bodziec i powinieneś szybko postępy robić.

Nie będę negował w/w filmiku, z moją wiedzą nie mogę się porównywać do fizjoterapeutów, zapewne wiedzą co mówią,
http://www.powerliftingtowin.com/powerlifting-technique-how-to-squat/
https://www.sfd.pl/PRZYSIAD_W_TRÓJBOJU_-_Prawie_WSZYSTKO_o_._._.-t124143.html
https://www.t-nation.com/training/squat-mechanics-a-deep-analysis 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium