SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
8-10 serii na duze partie i 4 na male (barki/biceps/triceps). Z regeneracja problemów nie będzie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
nWawrzyn
Masowac czy redukowac?



Zmieniony przez - nWawrzyn w dniu 2019-04-13 15:56:06


Wstaw fotki sylwetki i wtedy będziemy mogli cokolwiek doradzic. No i wszystko zalezy od Twoich celow.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 424
Maiki1878
Siemka. Robię trening FBW 5x5, mam już 10 tydzień za sobą i postanowiłem zrobić cofkę, z racji tego, że czuję, że coraz to ciężej progresuje ciężarem. Dodam, że w WL, MC,wiosłowaniu i przysiadzie progresuje cały czas, z treningu na trening. Teraz o ile zrobić cofkę, 10 kg wystarczy? Przy wyciskaniu żołnierskim musiałem już wcześniej zrobić cofkę i zastanawiam się czy zamienić wyciskanie żołnierskie na Push Press, żeby dalej móc progresować? Przy ćwiczeniach akcesoryjnych zmieniać ćwiczenia bądź ilość powtórzeń?



Zmieniony przez - Maiki1878 w dniu 2019-04-13 07:30:30


Można prosić o pomoc. Z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 424
Maiki1878
Siemka. Robię trening FBW 5x5, mam już 10 tydzień za sobą i postanowiłem zrobić cofkę, z racji tego, że czuję, że coraz to ciężej progresuje ciężarem. Dodam, że w WL, MC,wiosłowaniu i przysiadzie progresuje cały czas, z treningu na trening. Teraz o ile zrobić cofkę, 10 kg wystarczy? Przy wyciskaniu żołnierskim musiałem już wcześniej zrobić cofkę i zastanawiam się czy zamienić wyciskanie żołnierskie na Push Press, żeby dalej móc progresować? Przy ćwiczeniach akcesoryjnych zmieniać ćwiczenia bądź ilość powtórzeń?



Zmieniony przez - Maiki1878 w dniu 2019-04-13 07:30:30


Można prosić o pomoc. Z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Zrób cofkę o jakieś 10-15% z ciężarem i progresuj ponownie, jak wyczerpie się w ohp ciężar to możesz przejść na pp na pewno pozwoli dalej pociągnąć progres.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 55 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2267
Siema szybkie pytanko, mam do dyspozycji tylko dwie regulowane hantle max 20 kg (czyli 40kg obciażenia) i to mi nie starcza już na wyciskanie hantli leżąc, mogę zrobić takie wyciskanie jednorącz powiedzmy te 25 kg a potem od razu 2 ręka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
hsncalisthenics
Siema szybkie pytanko, mam do dyspozycji tylko dwie regulowane hantle max 20 kg (czyli 40kg obciażenia) i to mi nie starcza już na wyciskanie hantli leżąc, mogę zrobić takie wyciskanie jednorącz powiedzmy te 25 kg a potem od razu 2 ręka?


Oczywiście, że możesz zrobić jednorącz tylko pamiętaj o stabilnej ławce bo trochę inaczej się ciężar rozkłada. Możesz też pobawić się z zakresem powtórzeń i tempem.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Metod jest duzo. Mozesz wprowadzić pauzy na dole badz pilnowac tempa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Maiki1878
Maiki1878
Siemka. Robię trening FBW 5x5, mam już 10 tydzień za sobą i postanowiłem zrobić cofkę, z racji tego, że czuję, że coraz to ciężej progresuje ciężarem. Dodam, że w WL, MC,wiosłowaniu i przysiadzie progresuje cały czas, z treningu na trening. Teraz o ile zrobić cofkę, 10 kg wystarczy? Przy wyciskaniu żołnierskim musiałem już wcześniej zrobić cofkę i zastanawiam się czy zamienić wyciskanie żołnierskie na Push Press, żeby dalej móc progresować? Przy ćwiczeniach akcesoryjnych zmieniać ćwiczenia bądź ilość powtórzeń?




Zmieniony przez - Maiki1878 w dniu 2019-04-13 07:30:30


Można prosić o pomoc. Z góry dziękuje


10kg wystarczy. A jesli sila mimo wszystko nie ruszy to trzeba bedzie zmienić plan.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Panowie, jest na forum trener który prowadzi ludzi online i jednocześnie jest fizjoterapeutą?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium