SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 810586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Ok jeśli w tle będziesz pracowal nad mobilnościa a z czasem te podkładki wyeliminujesz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777743
LeoBonhart
Podkładki przy przysiadzie żeby dupą do ziemi schodzić, jakie opinie ?


Jako okresowe rozwiązanie mogą być ale to takie omijanie problemu a nie rozwiązywanie go. Z czasem trzeba będzie się przerzucić na przysiad bez podkładek.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Czym może być spowodowane że mam dużo trądziku na klatce i plecach w okresach masówki ?

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Słabym odżywianiem, jak pamiętam to miałeś zamair sporo syfu wcinać i sprawdzić jak na Ciebie zadziała.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Tylko pamiętam czasy w którym były warzywka, owoce ryż,makarony,kasza + same mięcho, naprawdę zdrowa dieta i była to samo. Chyba zostaje mi tylko dermatolog.

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A jak z higieną ciała, moze to jakieś potówki od treningu się tworzą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Z higieną jest ok,prysznic rano i wieczorem.A co do tego syfowego żarcia doszło ok 8kg w te 2 miechy ;d


Zmieniony przez - kacper1111 w dniu 2017-12-14 22:05:55

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777743
Wiesz od zastosowania jakiegoś pilingu i próby zadbania o to, przez jakiś produkt w diecie, na który możesz tak reagować( kumpel reaguje tak jak ma za dużo nadbiału) przez jakieś wahania hormonów.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Zastanawiam się nad kupnem multiwitamin. Od roku walczę z trądzikiem i już go wyleczylem, lecz przeczytałem że duże dawki witaminy b12 nasilają trądzik. Trochę obawiam się jego powrotu. Jak sądzicie duże dawki zaczynają się o ilu, może być to 5mcg w porcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777743
Trudno wyczuć przy jakiej dawce zareagujesz negatywnie. Generalnie multiwitaminy są bardzo słabe. Dobrze urozmaicona dieta załatwia w większości sprawę.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium