SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 811489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Na pewno będziesz miał efekty. Żeby zbudować dobrą sylwetke wystarczy ławeczka, hantle, sztanga i obciążenie wraz ze stojakami. Osobiscie na siłowni gdzie ćwiczę mam oprócz tego jakieś wyciągi, drązek i poręcze. Nic więcej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
mateusz_n
Cześć :) Moja dziewczyna zaczęła chodzić ze mną na siłownię, ćwiczy min. 1x w tygodniu, kiedy ma czas to 2-3. Dotychczas robiła mniej więcej to co ja w treningu FBW (przykładowo na początek nogi - przysiady lub wykroki, na plecy ściąganie drążka wyciągu górnego, potem wyciskanie hantli lub sztangi, wyciskanie francuskie na triceps i unoszenie hantli na biceps lub ćwiczenia z własną masą ciała na te partie, barki - np. wznosy bokiem, brzuch - plank i do tego na sam koniec jakieś ćwiczenia typowo na tyłek, wszystkiego po 4 serie). Oczywiście ćwiczy z lżejszymi ciężarami niż ja, efekty są widoczne, ale pytanie do Was: ćwiczenie w ten sposób będzie dla niej ok, czy z racji płci powinna coś zmienić? Oraz czy robienie 4 serii na biceps, 4 na triceps itd przez nią na każdym treningu jest w porządku czy nie powinna się skupiać na tych partiach i więcej ćwiczeń np. Dodam że nie chodzi o wielką siłę ani duży przyrost mięśni w tym treningu tylko raczej dla zdrowia i ładnego zarysowania sylwetki :?


Zacznijmy od tego , że jeden trening zbyt dużych rezultatów nie da.

2 to minimum, a 3 jest optymalne.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1756
W jakiej dawce i o jakiej porze dnia brac forskoline?

LIGHT WEIGHT BABY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
https://www.sfd.pl/Forskolin_Coleus_forskohlii__a_utrata_tkanki_tłuszczowej-t710807.html
https://www.sfd.pl/art/Odchudzanie/Forskolina__wpływ_na_redukcję_tkanki_tłuszczowej-a279.html

na poczatek 25mg daj przed treningiem z czasem jak dojdziesz do dawki 2x25 to dasz np z rana i przed treningiem

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Poczytaj w dziale odżywki i suplementy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32
Witajcie, w jaki sposób progresować z obciążeniem wykonując żołnierskie wyciskanie? Jestem osobą niezaawansowaną, trenuję fbw obecnie 20kg żołnierskie jakieś do 8 powtórzeń w serii.

"My message is to train hard don't be a hard cunt, enjoy life and don't take yourself too seriously..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1756
a kofeine na ile minut przed treningiem?
1

LIGHT WEIGHT BABY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 319
Cześć. Mam ułożoną dietę i ćwiczenia od pewnego specjalisty. W tym te cwiczenia to 3x w tygodniu sa siłowe z hantlami sztangami itp, a do tego 2x w tygodniu areoby w postaci biegów. I własnie o te areoby mi chodzi, czy to nie za mało? Bo ja bym mógł częściej biegać, jakby to miało dawać lepsze efekty, a efekt to redukcja tłuszczu ( 86kg 180cm), czy jednak taka ilość areobow jest optymalna? Bo sobie mysle ze jakbym biegał np. 5x w tygodniu i robił te siłownie 3x to szybciej bym wyglądał "jak człowiek" niż przy bieganiu 2x, czy to tak nie jest? A i kiedyś zasłyszałem że powinno sie wlasnie cwiczyc silownie + areoby, bo jakby robić 6x dni w tygodniu bieganie + dieta, to wcale byśmy dużo lepiej nie wyglądali bo mieśnie by się paliły tez czy coś takiego i wcale bysmy lepiej nie wygladali to prawda? Prosze o pomoc w strasznie nurtujących mnie pytaniach :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 319
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
watched_the_sunset
Witajcie, w jaki sposób progresować z obciążeniem wykonując żołnierskie wyciskanie? Jestem osobą niezaawansowaną, trenuję fbw obecnie 20kg żołnierskie jakieś do 8 powtórzeń w serii.


Rób kilka serii ze stałym ciężarem. Chociażby 3 x 5 na 20kg i co tydzień/dwa 2,5kg więcej.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium