SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 811776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Nie ma sprawy.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
ronie220
Ale wydaje mi się, że rolowanie i regularne rozciąganie powinno w zupełności wystarczyć
Miałem stycznośc z wieloma pospinanymi osobnikami i nie było konieczności trenowania jogi.


A jakie rozciąganie masz na myśli?
Bo ja rozciągam się regularnie, całe ciało i niestety nie ma tego zbytnich efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Dobre rollowanie powinno w znacznym stopniu pomóc jednak często trzeba wyjść poza granice komfortu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Ok, a które rollery są lepsze? takie z wypustkami czy zwykłe, płaskie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Musisz dobrać pod siebie bo one też się różnią twardością. Na początek możesz sobie spróbować zwykłą rurę pcv. Ja już trochę się rolluje i ten wałek z wypustkami powoli jest za miękki w trudniejszych obszarach dochodzi jeszcze piłka do lacrosse

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
ok, ale chyba do tego wałkowania warto dołożyc rozciąganie?
Do tej pory stosowałem stretching ale tylko pojedyńczych partii co niedawało efektów, może jakiś inny będzie lepszy?


Zmieniony przez - fighter7 w dniu 2016-08-23 16:23:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
A co konkretnie chciałbyś poprawić tym rozciąganiem i rollowaniem? Żebyśmy mieli jasność co chcesz poprawić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Głównie mobilność pleców, dwójek,czwórek i łydek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
No to rozciąganie, roller i ewentualnie piłka do lacrosse powinna załatwić sprawę. Poszukaj kilka filmów o rollowaniu albo poprzeglądaj mobilitywod

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 28 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 511
Pare szybkich pytan:
- Jaka jest poprawna/lepsza metoda wykonywania przysiadu? Ta ktora zaklada schodzenie jak najnizej przy jednoczesnym zachowaniu naturalnej krzywizny kregoslupa, czy ta ktora zaklada schodzenie do poziomiu rownoleglego do podloza, ew troche nizej? W internetach pelno sprzecznych informacji. Podobno jakis Schwarzenegger czy Yates robili pelnozakresowe, "ass to grass" przysiady, drugiej strony naczytalem sie o szkodliwosci dla kolan i ATG zdecydowanie ciezej zrobic z taka sama waga.
- strone wczesniej wkleilem swoj push/pull, teraz sobie uswiadomilem ze chyba najbardziej zaniedbana u mnie partia, tylne aktony naramiennych jest nawet nietknieta w tej rozpisce - jakies propozycje wielostawowego cwiczenia na tyl barkow?
- same cwiczenia wielostawowe angazuja brzuch we wlasciwym stopniu czy powienienem dorzucic jakiegos planka/side planka? Mam raczej niski bf%, widac mi wyraznie kratke, plus, tutaj kolejne sprzeczne informacje, naczytalem sie ze ponac przykladanie sie do skosnych brzucha moze sie odbic czkawka w postaci powiekszonej talii, czego chyba nikt nie chce. Z gory dzieki milym ludziom za pomoc ^^


Zmieniony przez - vokial w dniu 2016-08-24 18:54:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium