SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Technika w miare. Sciagnij mocniej lopatki i zrob lekki mostek. Tylko bez stojaków nie ma możliwości trzymania perfekcyjnej techniki. Jeśli nie ulozysz sie dobrze na lawce zanim wezmiesz sztange do rak to i nie zrobisz tego później.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 372
Dziękuje, zapamiętam sobie te rady. Jednak przekonałeś mnie też co to stojaków, nie wiem czy może orientujesz się jaki kupić by bezpieczeństwo było na wysokim poziomie a przy okazji nie wydać 400 złotych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Ale weź pod uwagę zakup tych stojaków to dużo zmienia w ćwiczeniu. Sam komfort poprawnego ułożenia na ławce i dopiero ściągnięcie ciężaru ze stojaków dużo daje.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Dziś ja przychodzę że swoimi rozterkami. Mianowicie jestem po okresie powrotu do siłowni po dwóch artroskopiach i od lutego zacząłem powoli ruszać się i weszło 3x trening FBW + 3x40 minut cardio oraz 2500 kcal dziennie LC.
Powoli "wracam do życia" ale redukcja długa przede mną. Od lutego zszedłem z pasa 7-8 cm i obecnie stoi ale i tak chciałem wprowadzić zmiany.
I tu pytanie: przeliczyłem zapotrzebowanie przy obecnym trybie życia i mam spokojnie 3100 kcal jako bilans na utrzymanie wagi. Co powiecie o opcji zrezygnowania z cardio i podbicia kcal do 2700? Większa kaloryka i ew.za kilka tygodni w razie zastoju dorzucac cardio?
Do zrzucenia jeszcze planowo około 15 cm z pasa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
To może być dobra strategia bo jak chwilowo podbijesz to organizm nieco odetchnie od redukcji, a później ciąg dalszy ale musisz obserwować cały czas masę i bf

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Między innymi o to chodzi bo już zauważyłem, że za bardzo sobie dodałem tej aktywność i lekkie zmęczenie jest a mimo chwilowego zrezygnowania z cardio i podbicia kcal o te 200 dziennie i tak i tak pozostaje na minusie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Dlatego to powinno być bezpieczne choć i tak obserwuj bo mniej aktywności to więcej gliko i wody

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Mozesz tak zrobić.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 372
Dobry wieczór to znów ja. Dziś mam pytanie co do poprawności techniki klasycznego uginania ramion na sztandze łamanej. Starałem się najpierw wysunąć łokcie przed siebie a potem wykonać ruch uginania.




Mogłem wyciszyć te wdechy ale co tam :)



Zmieniony przez - gweir231 w dniu 2019-03-25 22:45:52

Zmieniony przez - gweir231 w dniu 2019-03-25 22:46:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Pozycja prosta, a nie pochylenie przód łokcie trzymaj sztywno przy tułowiu
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium