SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
hm.. jak dodac filmik? mp4 format. Probowalem tu napisalo ze nie moge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Gdzie próbowałeś dodać? Wrzuć na youtube i wklej link. Możesz ustawić na prywatny.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
OK UPRZEDZAM ze jakosc jest bardzo słaba. 2. Brody juz nie mam xD nie poznalibyscie mnie teraz,bo wlosow rownież. PO latach obecnosci na forum na roznych kontach, poznajcie Pytacza :D jakosc jest kiepska, ciezar taki zeby było swobodnie wykonywać, jednak czuje nieudawany opór. Prosze o ocene techniki (mimo ze kamera trudna) w kilku najwazniejszych cwiczeniach.

class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...



Zmieniony przez - Pytacz_123 w dniu 2016-03-02 19:38:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
wiosło - tam z tyłu to gumka od majtek tak dziwnie wystaje,albo od spodni,zadna czesc plecu xD

class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
Podsumowując -Jakie sa moje ale 1. Klatka -zawsze mała, zawsze sile rozwinalem max do 50kg w ostatniej serii. Słaba siła,zawsze przeskakujacy lewy łokieć(nie wiem co jest). Teraz robie taki zakres ruchu i ogolnie taka plynnosc ruchu ze taki przeskok wydarzy sie raz na jakis czas . 2. przysiady - sa dla mnie wazne poniewaz oba kolana mnie rypią. Czasem nie, czasem tak. Na usg nie wyszlo nic jak tylko naduzycie powierzchni stawowych czy cos takiego 3. wioslo - wazne cwiczenie dla mnie, wydaje mi sie tylko ze im wiekszy ciezar tym mniejszy zakres ruchu,ale prosze o ocene. Jak bedzie trzeba nagrac cos jeszcze raz to nagram,bo wiem ze kiepska widocznosc,tylko ziom nie ma zoom'a wstecznego.Tak mamy bardzo mało miejsca na silowni/


Zmieniony przez - Pytacz_123 w dniu 2016-03-02 19:53:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Kolejne pytanie, chodzi mi o ten filmik:
https://www.facebook.com/kulturystyka.online/videos/983507245052494/
Nie wiem czy to jest dobre źródło ale mnie to zainteresowało, czy osoby wysokie, z długimi ramionami(w tym ja) nie powinny robić pełnego zakresu ruchu przy wszelkiego rodzaju wyciskaniach hantli/sztangi tak jak w w/w filmie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Witam,

Jak się nazywa ćwiczenie na mięśnie brzucha, gdzie przy wykorzystaniu sztangi staramy się położyć plackiem na podłodze ? Może mało precyzyjnie wytłumaczyłem, ale może ktoś wie o jakie ćwiczenie mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A nie chodzi Ci przypadkiem o ab wheel ? Nic innego nie przychodzi mi do glowy, bo funkcja brzucha nie jest lezenie plackiem

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Hehe, no tak. Tylko znalazłem wersję przy wykorzystaniu sztangi :D

Mam jeszcze takie pytanie. Przy większych ciężarach lepiej jest wykorzystywać paski czy magnezję ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium