SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 807573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 494
Czyli tworetycznie wystarczy poprawic w tym momencie dietę na odpowiednia, nie zapominajac oczywiscie o deficycie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Oczywiście to jest teraz najważniejsze, jak deficyt jest za duży to masa mięśniowa leci, redukcja hamuje, samopoczucie do bani.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 494
Odnośnie węgli (bo czytałem dosc dużo rozbieżnych opinii) redukcja czy nie powinno byc 50% w diecie?
Czy zbyt dużo węgli będzie powodować tycie?
Wybaczcie takie głupie pytania ale staram sie unikać błędów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nie będzie powodowało to tycia, są różne opcje, jedni redukują na wysokich tłuszczach inni na wysokich węglach

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Maslana93
Odnośnie węgli (bo czytałem dosc dużo rozbieżnych opinii) redukcja czy nie powinno byc 50% w diecie?
Czy zbyt dużo węgli będzie powodować tycie?
Wybaczcie takie głupie pytania ale staram sie unikać błędów ;)


Zrobić da się redukcję nawet na wysokich węglach liczy się ogólna ilość kalorii i wysiłek jak stosujesz. Nie ma głupich pytań

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 494
Czyli taki trening siłowy 3x plus 4x hiit powinno dać rade?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 494
Jeszcze bede miał jedno pytanie odnośnie diety. Bardziej sie liczy dzienna suma kcal czy zawartość makroskładników? Np. dzienny bilans 2500 kcal osiągnięty ale zamiast 280g ww całościowo wyszło 380 ww. Czy to zle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Chudnie sie od ujemnego bilansu kcal. A czy ow bilans będzie skutkiem obcięcia wegli czy tłuszczu to juz kwestia indywidualna.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Maslana93
Jeszcze bede miał jedno pytanie odnośnie diety. Bardziej sie liczy dzienna suma kcal czy zawartość makroskładników? Np. dzienny bilans 2500 kcal osiągnięty ale zamiast 280g ww całościowo wyszło 380 ww. Czy to zle?


Patrz na makroskaldniki. Mozna miec 2tys kcal jedzac same węglowodany a to juz rozsądnym zywieniem nie jest. Taka sama wartosc moze byc sumą bialek, tluszczy i wegli czyli zbilansowana dieta.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-10-05 15:17:59

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 494
Źle to określiłem. Chodziło mi o zapotrzebowanie konkretnego makroskładnika, według przelicznika wyszło mi zapotrzebowanie w 1300kcal 270g ww. I stad moje pytanie czy musi byc 1300kcal = 270g ww czy np może byc 1300 kcal = 370g ww.
Wiem kombinuje ale juz sie gubie w tym calym temacie diety ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium