SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Obi23
Czołem mam pytanie . Ćwiczę 5x5 i w założeniach jest by dokładać 2,5 kg co tydzień a co jeśli najmniejsze krążki które mam do dyspozycji na siłowni to 2,5 kg jeden? Jak dokładać ?


Będziesz miał problem z dokładaniem obciążenia. Początkowo będzie szło ale dokładanie po 5kg co tydzień szybko wyczerpie progres.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
MatrevQ69
A ja mam takie pytanie odnoscnie redukcji. Jestem na niej wlasciwie od tygodnia ale nie mam za bardzo czasu robic osobno treningu cardio i osobno silowego wiec wpadlem na pomysł, żeby tak wyglądała każda sesja treningowa:
10 minut rozgrzewki
50-60 minut treningu siłowego
zaraz po treningu siłowym 20 minut na orbireku.

Może to tak wyglądać ?


Może tak wyglądać tylko skoro dopiero zaczynasz redukcję to po co dokładać od razu aeroby. Na początek wykorzystaj potencjał diety i treningu siłowego.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 203
Ja mam pytanie porządkowe, dotychczas byłem raczej czytelnikiem, a chciałbym na forum "skonsultować" swój plan treningowy - kiedyś był taki wątek zbiorczy gdzie można było wrzucić swój plan i czekać na ewentualne komentarze, nie chce zaśmiecać forum ale widzę że teraz każdy zakłada sobie nowy wątek - jakaś sugestia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Załóż nowy temat z wypełnioną ankietą działu i zamieść swój plan.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 203
Ok, tak zrobię - dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1869
W takim razie co zrobić ? dokładać co dwa tygodnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
tu nie ma jednego schematu, z czasem o byle kilogram bedzie trudno wystarczy na olimpiadę zerknąć gdzie walka jest o każdy kilogram w rwaniu czy podrzucie.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1869
To teraz nie wiem jak progresować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
na razie się trzymaj tego zaniżania, po 3-4 próbach zaniżania zobaczysz do ilu uda Ci się dojść

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
nie wiedziałem że istnieją siłownie gdzie nie ma małych krążków to jest problem po jakimś czasie. Możesz pobawić się tempem wykonania ćwiczenia

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium