SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8191
DAA z all nutrition to wychodzi ze ma 3g daa w 5g prochu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
No to daj 5g prochu
czylie te 300g to masz 60 dni niepełne 9 tygodni, 2 tygodnie nie robia różnicy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
Moj staz 7 miesiecy,lat 45,trening raz w tygodniu,6×biceps,6×klatka wyciskanie na ławeczce,6×maszyna barki,6×brzuszki,ciezar ustawiony na 6-8 powtorzen.Nadwyzka kaloryczna(szczuply ale dobiłem do 84(+8)wzrost 178.Moje pytanie,na nastepny dzien,dwa czuje fajna chec do napinania,napiecie miesniowe i lekkie albo mocne "zakwasy"kolejne dni to brak zakwasow ale miesnie robia sie takie sztywne,twarde i bezsilne,zero mocy i tak mam nawet do 14 dni!Wtedy kolejny trening nawet co dwa tygodnie o dziwo sa przrosty ale te czekanie i ta niemoc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
A gdzie pytanie? Pomijając, że trening masz fatalny.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
Pytanie,to dlaczego długa regeneracja mimo tak dlugiego odpoczynku o dziwo sa przrosty ale tak jakbym jechal na oparach a duzo jem.Jaki inny plan treningowy?To mial byc rozruch ale czuje sie caly czas jak na poczatku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Trudno wyczuć z czego wynika taki stan rzeczy może być tak, że za rzadko pobudzasz treningiem partie mięśniowe i mimo, że mają duży okres na regenerację to przez kilka dni po treningu są właśnie "zmęczone" najpierw ustępują mikrouszkodzenia, a później jeszcze trzeba jakiegoś okresu czasu żeby mięśnie się w pełni zregenerowały.
A dlaczego taki masz okrojony plan treningowy? Nie trenujesz nóg, ani grzbietu, ramion.
Trzeba by było ogarnąć jakiś sensowniejszy trening i spróbować trenować częściej niż raz w tygodniu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
Skupiłem sie najpierw od tulowia w gorę.Mam zaliczony biceps,na klatce wchodzi dotatkowo masakrycznie triceps,barki na maszynie i tez triceps dodatkowo i przedramie masakrycznie wchodzi gdy robie takim zwykłym sciskaczem do dloni,rozsadza.Najlepszy power siłowy czułem przez pierwsze 3 miesiace.Moze pomyslem dobrym by bylo czesciej a mniej by przystosowac organizm pomalu ale obecny trening dziala jak szok na moj organizm(mimo ze nie obładowany)a szok to przyrosty jak wiemy..
A no i te "przyrosty"nie sa jakies duze,najwieksze na poczatku.
Z suplementow bcaa przestalo dzialac za to tauryna bardzo pomaga,ale biore około treningowo by nie przyzwyczaic organizmu.


Zmieniony przez - fakirr w dniu 2019-07-18 18:56:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Ja bym poszedł teraz o krok dalej czyli zmodyfikował plan aby był ogólnorozwojowy czyli trenował wszystkie partie mięśniowe od stóp do głów, tak dobrać trening żeby i nogi w nim zrobić i grzbiet. Bo to, że są przyrosty jest dobre i złe. Bo z jednej strony rosną trenowane partie ale w tych nietrenowanych pojawia się dysproporcja, którą później ciężko jest nadgonić.
Możesz sobie skorzystać z tematu podwieszonego "Pierwszy rok treningów" masz gotowe plany treningowe, do tego ogarnij porządnie dietę i będzie klasa.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
Co zauwazyłem jeszcze po tych 7 miesiacach urosły mi piersi,mimo ze nadwagi nie mam,najpierw sie cieszylem ze mam klate wieksza a teraz sam nie wiem czy sie nie martwic.Tak wyglada jak najmniejszy rozmiar u kobiet.Po treningu na kolejny dzien mam chec napinania klaty na maksa i to chyba spotegowalo ten efekt jeszcze bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Tutaj musiałbyś się zająć mocniejszą obserwacją tego rejonu bo czasem tak jest, że w okolicach klatki tej tkanki tłuszczowej zbiera się więcej i po porządnie przeprowadzonej redukcji wszystko wraca do normy i klatka wygląda ok ale warto się oglądać i zrobić ewentualnie badani hormonów czy w nich się też coś złego nie dzieje.
Oczywiście pod warunkiem, że nie jesteś na cyklu bo jeśli tak to już musowo trzeba zrobić komplet badań żeby wiedzieć jak w danej chwili te hormony się plasują. Wiadomo cykl rządzi się swoimi prawami.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium