SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Przy tej chorobie spokojnie można uzyskać wymarzoną sylwetkę czy raczej choroba może spowalniać osiągnięcie założonego celu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Ale masz niedoczynność, czy myślisz, że możesz mieć? Wiesz: jak się chce, to się znajduje sposób, jak się nie chce, to się znajduje wymówki.

Niedoczynność może nieco spowalniać, ale nie wiadomo jak układ wydzielania zareaguje na trening. Dużo bardziej może spowolnić zdrową osobę np. naciągnięcie mięśnia, który wykluczy na 1-2 tygodnie z cięższych treningów. Za dużo zmiennych, by ocenić. Nie szukałbym dziury w całym i po prostu zaczął ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Ćwiczę już ponad rok, treningi na prawdę mam ciężkie. Ostatnio chciałem sobie zrobić kontrolne badania i tym samym TSH. Z tego badania właśnie wynika, że mam niedoczynność. Choć dostałem skierowanie na dogłębne badania z których później będę wiedział w 100% na czym stoję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale przecież niedoczynność czy nadczyność się leczy, lekami to się normuje, więc w czym problem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
a to nie jest tak ze jak jest niedoczynnosc lub nadczynnosc to dostaje sie sterdoidy i to robi najwiekszy syf w kontekscie utrudnienia walki o sylwetke? abstrach**ac od wieku i aktywnosci fiz. moja mama ma bodajze niedoczynnosc,bierze leki i nie je nic praktycznie(jakosciowo moze srednie ale 1000kcal chyba nawet nie osiaga) a potrafi przytyc,ot tak po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jakie leki się bierze czy steroidowe czy nie to się na tym nie znam. Moja mama też ma niedoczynność jest szczuplutka nawet chyba za bardzo.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-04-11 07:51:22

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1540
Witam. Mam pytanie. Otóż w tym tygodniu robię raczej ostatni trening FBW (8tydzień, początkujący, 3dni/tyg) Czy mogę nie zmieniać tego treningu jeszcze przez kilka tygodni, żeby efekty szly do przodu np. dokładając +1 dzień treningu w tyg? Dzięki i pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 730
Witam. Mam pytanko czy oplaca sie zmieniac 4 dniowy split na 3 dniowe Fbw? Mysle ze juz czas zmienic plan po ok. Roku czasu. Chcialbym ta zmiana zaskoczyc miesnie. Tylko czy to jest dobra zmiana? Prosze o odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
ObitoPlay
Witam. Mam pytanie. Otóż w tym tygodniu robię raczej ostatni trening FBW (8tydzień, początkujący, 3dni/tyg) Czy mogę nie zmieniać tego treningu jeszcze przez kilka tygodni, żeby efekty szly do przodu np. dokładając +1 dzień treningu w tyg? Dzięki i pozdro.


Wprowadź lekkie zmiany w ćwiczeniach lub zakresach powtórzeń. Jeśli robiłeś jeden zestaw to doby czas, by wrzucić drugi.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Searned
Witam. Mam pytanko czy oplaca sie zmieniac 4 dniowy split na 3 dniowe Fbw? Mysle ze juz czas zmienic plan po ok. Roku czasu. Chcialbym ta zmiana zaskoczyc miesnie. Tylko czy to jest dobra zmiana? Prosze o odp


Jaki to był split?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium