SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 810663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
To tylko metoda powtórzeniowa. Czy się sprawdzi to zależy od całego programu i doboru ćwiczeń.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Czy ktoś mógłby pokazać jakiś filmik jak powinna wygladac retrakcja kablem na wyciagu?
Kiedyś ktoś tutaj polecił mi to jako dobre ćwiczenie na środek pleców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80256
ja mam pytanko co zrobic zeby sztanga przy marwtyum nie wypadała z dłoni dzisiaj qbyło mnóstwo ludzi i taki gorąc że chwyt był jeszcze w miare silny ale dłonie mi sie po sztandze slizgały

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
fighter7
Czy ktoś mógłby pokazać jakiś filmik jak powinna wygladac retrakcja kablem na wyciagu?
Kiedyś ktoś tutaj polecił mi to jako dobre ćwiczenie na środek pleców


To ćwiczenia nie rozbuduje Ci środka grzbietu. Z tego, co pamiętam, wyucza poprawnych wzorców ruchowych, wzmacnia mieśnie w obrębie łopatek, a zatem działa trochę rehabilitacyjnie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Qitr
ja mam pytanko co zrobic zeby sztanga przy marwtyum nie wypadała z dłoni dzisiaj qbyło mnóstwo ludzi i taki gorąc że chwyt był jeszcze w miare silny ale dłonie mi sie po sztandze slizgały


Stosuj magnezję albo wytnij sobie gąbki z materaca.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
ronie220
fighter7
Czy ktoś mógłby pokazać jakiś filmik jak powinna wygladac retrakcja kablem na wyciagu?
Kiedyś ktoś tutaj polecił mi to jako dobre ćwiczenie na środek pleców


To ćwiczenia nie rozbuduje Ci środka grzbietu. Z tego, co pamiętam, wyucza poprawnych wzorców ruchowych, wzmacnia mieśnie w obrębie łopatek, a zatem działa trochę rehabilitacyjnie.




Mimo to spróbował bym te ćwiczenie, tylko nie wiem jak to robić, nie ma ktoś jakiegoś filmu albo chociaż opisu tego?

Czy to jest to?:
http://www.exrx.net/WeightExercises/LatissimusDorsi/CBBentoverPullover.html


Zmieniony przez - fighter7 w dniu 2016-02-29 21:11:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Tutaj masz filmik :





Ręce zablokowane i doprowadzasz jedynie do ściągnięcia łopatek dół-tył.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Dzięki ;) A tak z ciekawosci to ten filmik co ja znalazlem, to co to za cwiczenie jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Kolejna rzecz, jak powinno robić się rolowanie? Po/Przed treningiem/w DNT? Ile, które partie itp, generalnie wszystko o tym co wiecie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9017
rion10
W sumie możesz zrobić coś z wagą ciała. Bilans możesz zostawić jak masz a kreatyne dawkuj 5g tylko w te dni, które miałbyś trening.


Dzieki rion ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium