SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 804740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3090
To będzie tylko ten jeden raz, bo za te 3-4 miesiące chce wejść na redukcję wkońcu bo waga już zwolniła albo idzie bardzo powoli. Jestem na masie już dobry rok i chce wejść na pierwszą redukcję żeby zejść z tych 92kg i potem wejść spowrotem na 3-cyfry już mam nadzieję ;)
Dzięki za info!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Możesz wrócić ale pytanie czy odpowiada Ci tłuczenie wciąż tego samego schematu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7014
Witam, ćwiczyłem przez jakieś 8-9 miesięcy treningami z art 1-szy rok treningów, później przez 2 miechy trenowałem rzadziej i nieregularnie, teraz znowu wracam do regularnych treningów. I mam pytanie trening HST byłby dobrym wyborem do powrotu do formy, pytam bo zaciekawił mnie on i chciałbym spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Możesz jak najbardziej spróbować. A jak plany z mojego artykułu ? Zadowolony?
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7014
Tak, siła poszła do przodu, treningi bez izolowania drugiej głowy bicepsu ;) więc dla mnie super. A co do HST to założę swój temat bo mam kilka pytań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Cieszy mnie to

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 798
Cześć, dwa krótkie pytania odnośnie diety. Wiadomo, że waga, szczególnie na redukcji musi spadać wolno, maks 0,5 kg na tydzień (ok. 0,1) dziennie. Mimo tego że trzymam dietę w 100% czasami jem nieregularnie, np. mam nagle spotkanie. Waga wtedy się waha, moje pytania to:

1. Czy jest jakaś różnica, jeśli zrzucę z dnia na dzień 0,5 kg ale potem waga staje w miejscu do końca tygodnia, czy przez cały tydzień regularnie 0,1?
2. Ile trwa mniej więcej pozbycie się tłuszczu? Chcę dojść do poziomu 10-11, żeby odsłonić brzuch. Mimo tego, że niewiele zostało, mięsnie trochę widać i czuć, to jednak tłuszcz na dole brzucha siedzi. Trwa już to jakiś czas. Jeśli jest czasami większy spadek wagi np, 0,5 czy 0,6 przez nieregularność to niewiele się zmienia w wyglądzie.


Zmieniony przez - poczatkujacy12345 w dniu 2017-10-13 16:46:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Jak masz spadek wagi dziennie np 0,5kg to to nie jest redukcja tłuszczu bo za szybko by to się odbywało. To jest zawartość wody, glikogenu, zawartości układu pokarmowego. Wahania wagi to normalna sprawa.

Ile się redukuje tego nikt nie wie bo to zależy od wielu czynników.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 798
Waga nie spada o tyle codziennie, bo tak jak mówiłem sytuacje sa wyjatkowe kiedy jem wszystko z diety ale nieregularnie. Wyglada to właśnie tak, że spada np. o 0,5 kg ale potem przez kilka dni stoi w miejscu.

Rozumiem, że redukcji nie da się określić ale jak rozumiem trwa to kilka miesięcy co najmniej? I dieta musi być bez odstępstw trzymana w 100%? Czy istnieja suplementy, którymi można pomóc spalić sam tłuszcz z brzucha?


Zmieniony przez - poczatkujacy12345 w dniu 2017-10-13 17:45:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Nie ma takich suplementów niestety, tkanka tłuszczowa spala się równomiernie z całego ciała. Oczywiście odstępstwa od diety czasem się zdarzają ale i mniej tym lepiej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

Wiecej