SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
Ja serial ogladam jak krece wiec ciagle stałym tempem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Nie chcę niektórych dołować zdjęciami posiłków z całego dnia, więc wrzucam wypiskę już teraz - kiedy to jestem po 3 posiłkach, a nie 5

Dzisiaj dzień BOMBA! Trening wszedł naprawdę fajnie, do tego kolejny dzień pyszności i małego kucharzenia, z rana krótki spacer z Frankiem i praktycznie dzień zleciał.

Do konkretów - TRENING: Góra B, część ćwiczeń będzie docelowo inna / zmieniana, bo czekam na 'ławeczkę' i nie mogłem dzisiaj odszukać gum, wiec lekko zmodyfikowałem:




Suple okołotreningowo:




Tak to wyglądało po treningu i interwałach, z nogą nie kłamałem (zresztą z górą też nie ale po lekkiej pompce nie wygląda to tak słabo, jak bez)
Gdyby góra się trzymała tak jak te kulosy, to byłbym pewnie w naprawdę niezłej formie. Nogi bez ściemy nie trenowałem w tym roku ani razu solidnie, co najwyżej jakieś tam wyprosty czy mobilizacje i cardio



No i to co lubicie najbardziej (ja też ) - MICHA:

1. Śniadanie - wyjedzenie do końca sałatki gyros , micha zrobiona w sobotę starczyła na 5 porcji (dla mnie) i to całkiem solidnych, bardzo fajna sprawa, chociaż trochę trzeba się nakroić..



2. Potem Franuś miał ochotę na 'makonalta' więc zrobiłem domowe nuggetsy (wyszły zaj**iste!) z frytkami z piekarnika i by zużyć resztę pekińskiej, całkiem fajną suróweczką na bazie tej kapusty.



3. Po treningu 50g izolatu + owoce



Co dalej? Nuggetsów zostało bardzo dużo do tego mam pełną lodówkę, że ledwo się domyka więc na pewno będzie dalej smacznie i kolorowo, przynajmniej do środy, bo wtedy wracam do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
prz1993
Jak te nugetsy robisz? Szukam jakichś inspiracji na redukcję


fit to do końca nie jest
zrobiłem dzisiaj zarówno z udka z kurczaka (takiego bez skóry i oczyściłem z tych największych kawałków tłuszczu) jak i z fileta z kurczaka; oczywiście te z udka to lepsze niż w jakimś kfc ale te z fileta też świetne

na 600g wystarczyły łyżka mąki (1 miseczka) - nawet za dużo tej mąki było
2 duże jajka rozbełtane widelcem + pół łyżeczki soli + 1 łyżeczka słodkiej papryki (2 miseczka)
i bułka tarta tuta już na oko sypałem, bo to był rodzinny obiad więc nie oszczędzałem (3 miseczka)

kolejność obtaczania jak powyżej opisane i na patelnię z rozgrzanym olejem na 3 min z jednej strony oraz 3 min z drugiej strony; wyszły perfecto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Dzisiaj trening DÓŁ B

Do tego 25 min cardio i mobility trochę różnych ćwiczeń przed i po, by się nie zasiedzieć. Wrzucam by mieć na przyszłość do porównań, ogólnie i tak mimo śmiesznego obciążenia - było mi ciężko, np. w bułgarach paliło już konkretnie.



Fajnego jedzenia cd, od jutra wracam do sklepu to już nie będę aż tak mocno kombinował (chyba w końcu czymś trzeba zająć głowę, a jak można jedzeniem - to idealnie )





Przemo masz drugą, prostszą opcję a'la nuggetsów - równie smaczną, obtoczyć w jajku z solą, pieprzem, papryką i potem rozgniecionych płatkach kukurydzianych.



Kaszka ryżowa, banan, nasiona sezamu, izolat. Mega petarda!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Na razie to chciałem dobić do 12 powt, bo nogi mi się trzęsły jak z waty. Taki efekt ich nietrenowania od dawna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
FighterX
W bułgarach jak dodasz tempo to jest kosa

ja miałem kiedyś 3110 i po 12 powtórzeń .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prz1993
Jak te nugetsy robisz? Szukam jakichś inspiracji na redukcję

Dobre wychodzą też ze zblendowanych cornflakes+papryka wędzona lub ostra+sól, pieprz. Piersi z kurczaka/indyka wystarczy zmoczyć w wodzie i posypka się przykleja :D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
wiktor.grybos
prz1993
Jak te nugetsy robisz? Szukam jakichś inspiracji na redukcję

Dobre wychodzą też ze zblendowanych cornflakes+papryka wędzona lub ostra+sól, pieprz. Piersi z kurczaka/indyka wystarczy zmoczyć w wodzie i posypka się przykleja :D


no dokładnie coś podobnego zrobiłem dzisiaj, ale w jajku smaczniejsze i blendować mi się płatków nie chciało, tylko rozgniotłem w dłoni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium