SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1890135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
opalinho
Mi się ostał jeszcze jeden taki niebieski. I kapsuły się weźmie, orzechy luzem i białko i bt posiłek w jeden szejker. Dobra opcja


Też mam ten niebieski "z pierwszej serii"
Ale drugi by się przydał...

Kanister w sumie też, bo ostatnio chciałem go wrzątkiem przelać dla odświeżenia i niestety się stopił
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Haha, ja to samo z wrzątkiem doyebalem. Lipa właśnie z myciem tych karnistrow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
opalinho
Haha, ja to samo z wrzątkiem doyebalem. Lipa właśnie z myciem tych karnistrow


No niestety, a butelkowana woda dla mnie mało na trening, a znów 2 butelki nosić to słabo

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Piątek minął pod znakiem dużej ilości pracy i smacznego jedzenia

Zapiekanka pasticcio, wyszła rewelacyjna. Jedynie następnym razem trochę krócej będę trzymał mięso podczas duszenia (samo mięso też kupię w kawałku do zmielenia, tym razem wziąłem gotowe bo nie miałem wyboru) i dodam trochę pomidorów więcej. Poza tym proste danie, poza beszamelem , który robiłem pierwszy raz i trochę mi na tym zeszło czasu, ale wyszedł perfect Kalorii nie liczę ;)







Naładowany dobrze wczorajszymi posiłkami, zbieram się właśnie na siłownię. Potem zapewne mocna sobota w pracy, jak to z reguły w soboty bywa i dość krótki, ale intensywny weekend przed nami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
I po treningu, idzie co raz lepiej Chociaż te 40 sekund pracy mnie dziś mocno od rana 'wypruło' i parę razy czułem się dość słabo, to jednak nie było miękkiej gry pocisnąłem do końca i czuję się teraz mega dobrze, teraz z 2 dni odpoczynku minimum by wykonać jak najlepiej ostatni trening z trzeciego tygodnia na 50 sek pracy.



Rano delikatne śniadanie kaszka ryżowa + whey


Suple okołotreningowe, które powoli się pewnie wkręcają (betka, creatine hcl + do tego eaa + preworkout) i po treningu banan+whey, a potem ryż/mieso
Następnie w domu dojem zapiekanki



Nowa, fajna reklama do drugiego punktu. Będziemy go wystawiać obok ruchliwej ścieżki rowerowej, gdzie wraz z lepszą pogodą będzie przemieszczać się codziennie sporo potencjalnych klientów




Na koniec trochę prywaty, o której napisałem już wcześniej w naszym temacie dotyczącym SFD ŁÓDŹ (polecam przeglądać, będę tam wrzucał na bieżąco newsy) -> TUTAJ

Zapraszamy do zakupów wszystkich czytających ten temat, jak chcecie kupić suple SFD / AN z fajnymi bonusami - piszcie na PW lub do nas na fanpage @SFD Łódź , tylko upomnijcie się , że jesteście z forum. Podziałamy tak, aby obie strony były zadowolone.

Udanego weekendu wszystkim!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Od jakiegoś czasu też przed treningiem lecę kaszkę ryżowa+trochę mleczko ryżowej od Małej, rodzynki, banan i wpc i trenuje się świetnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
Jesteście w stanie najeść się kaszką na śniadanie? chyba że całe opakowanie na raz ja takiego śniadania nawet nie czuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium