SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1891468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Jak zawsze pełna profeska
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
te fotki żarcia jak zawsze na najwyższym poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
Dzięki Panowie. Dzisiaj pobudka po 4, Franek chciał pić...
i jak się obudziłem to już zasnąć nie mogłem, nie wiem czy to zasługa sleeprose, czy przypadek...ale to już nie pierwszy raz, kiedy budzę się mocno wcześnie (4-5 nad ranem) i czuję, że nie ma sensu już iść spać. Dzisiaj spałem więc około 5h, co więcej nie musiałem się z niczym śpieszyć, bo wyjątkowo jedzenie przygotowałem sobie wieczorem, aby już nie robić tego rano. Tak więc od rana chwilę pooglądałem NBA i zaplanowałem sobie różne mniejsze sprawy w ciągu dnia.

Jedzenie - nawet notowałem ;) tak więc wpadło dzisiaj 2400 kcal, niecale 180 g B / 78 g T / 258 g ww
Będę się starał jeść około 2300-2500 kcal i pilnować białka na poziomie 170-180 g (waga obecnie ponad 84 kg)

Z rana udało mi się wybrać na trening, który zrobiłem w sporo szybszym tempie niż jego założenia. Musiałem się śpieszyć, bo z siłowni jechałem wyjątkowo do drugiego sklepu, a nie tego, który mam po sąsiedzku od Kuźni. Zrobiłem praktycznie cały trening poza ostatnim ćwiczeniem.
Od kolejnego zwiększam leciutko, ciężar i skracam przerwy o 10 sek



Micha to
- omlet
- po treningu
60g whey + banan
- 2x indyk pieczony + makaron + kapusta
- naleśniki z nadzieniem





Nowości prezentują się zacnie Są mega smaczne, wszystkie które próbowałem (poza daktylami i rodzynkami w ciemnej czekoladzie - bo te nie doszły jeszcze na sklepy)




Dzisiaj bardzo dużo pracy, nawet w nowym sklepie, gdzie musiałem przygotować od A do Z ogromne zamówienie dla kolegi z UK. Łącznie zabawek za ponad blisko 3,5 k zł, ale on bierze z góry na 4-5 miesięcy. Teraz problem z wysyłkami do UK, ale dajemy sobie radę z prywatnymi kurierami na szczęście

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33160 Napisanych postów 23238 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278225
Zamówienie na bogato :) chyba domyślam się dla kogo .Miska jak zawsze smak .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Zamówienie konkret dzienny utarg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
T-steron to w ogóle działa ? ;-P

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020315
Dampaz
T-steron to w ogóle działa ? ;-P


stosowałbym raczej jako adaptogen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
o kurde no to teraz mnie zaciekawiles ta wysylka do UK
wiesz może coś więcej na ten temat? ja się wstrzymywalem, bo czytałem, że do paczek powyżej 39€ naliczaja w zależności od kwoty zamówienia cło.. a tutaj widzę paka za 3,5k leci.. ja też chcę!.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
monkey22
Zamówienie na bogato :) chyba domyślam się dla kogo .Miska jak zawsze smak .


Nie do Bogusia, inny znajomy z Walii. Jest tam obecnie problem z transportem, ale chłopaki dają sobie radę. Boguś też coś zamawiał jakiś czas temu, też przez prywatnego kuriera, który przyjeżdża do mnie po stuff.

DJ_DoDo
Zamówienie konkret dzienny utarg


Zależy na jakim sklepie ;) Akurat siedziałem na nowym, to tutaj faktycznie grubo ponad dzienny utarg i fajnie podbija to staty 4-go miesiąca istnienia sklepu, na Głownym sklepie to nie byłoby nawet połowy dziennego utargu

Dampaz
T-steron to w ogóle działa ? ;-P


Jak każdy booster teścia, ma największe szanse podziałać u osób z naturalnie niskim poziomem testosteronu, także osób starszych, ja osobiscie biorę go teraz po skończonym odbloku i czuje, że powoli ale fajnie wszystko wraca do normy . Regeenracja nocna w połączeniu ze sleeprose = mistrzowska!

erwinoos - na priv już się zgadaliśmy, tak jak napisałem powyżej to są jacyś kurierzy od moich znajomych, jeżdżą podobno od lat i nic się w tej kwestii nie zmieniło, normalna wysyłka jak robiłem do tej pory np. dpd do UK - nie jest możliwe od grudnia 2020
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78431
Kuba, wszedłem już po raz kolejny po motywację do Twojego dziennika z 2018 (test Redox'a) i jeszcze raz Ci to napisze, choć pisałem już chyba kilkadziesiat - megaaaaa!! to było jak wczoraj a tu już tyle czasu minęło. Motywujące fotki jak zawsze!!

A za tego naleśnika z Twojego zdjęcia dałbym sobie tu i teraz paznokieć zerwćc, byle go zjeść


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2021-02-23 12:56:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium