SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 349050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Zbieram opinie wszystkich, a Ty co sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Ja z racji że miałem już przeboje z kręgosłupem i to takie ostre. To zacząłem zakładać już od 80kg na siadach. I z dobrze zaciśniętym pasem czuję się pewniej, stabilniej.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Można się obejśc bez pasa.Jednak przy większych ciężarach bądź w przypadku tak wysokich zakresów powtórzeń, może trochę pomóc.Lepsza stabilizacja tułowia i wsparcie prostowników, które często są ogranicznikiem.


Na forum ten temat był wałkowany, więc zachęcam do użycia wyszukiwarki.Warto zrozumieć istotę działania pasa.Wtedy wnioski nasuną się same.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Nie chce mi się wrzucać zaległych wypisek, ale ostatnio zrobiłem trening z forumowym "Wojo".
Następnym razem zrobimy jakąś sesyjkę i może coś ponagrywamy.Chłop silny jak tur, więc będę miał kogo gonić.

Jeśli chcecie robić postępy, to otaczajcie się lepszymi od siebie.

Tymczasem idę na piwko

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
A Roni ma dobre warunki na "męską sylwetkę" i nie powinien tego marnować.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Ćwiczenie z kimś równorzędnym lub silniejszym to rewelacyjna sprawa - człowiek ma ciągle motywację żeby gonić. Same zalety.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Powiem tak: ryba, ktora plywa w malym akwarium, nigdy nie rozwinie swoich maksymalnych rozmiarow.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
wojo zmc
A Roni ma dobre warunki na "męską sylwetkę" i nie powinien tego marnować.
Pozdrawiam


Chyba wiem co masz na mysli piszac "marnowac"

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Aktualne foto:

https://www.facebook.com/253874564813910/photos/a.254462431421790.1073741828.253874564813910/404128496455182/?type=1&theater 

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Witam

Wczoraj przed treningiem nóg wziąłem pomper.Później w regresji siady 80kg x 45.Nigdy nie miałem takich sztywnych prostowników i czwórek Jeszcze trochę i schodzę z objętości, zwiększam rekurencję i pracuję nad siłą.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium