SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 321197

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Nie to nie jest dobry pomysł, tylko się w tym miejscu odwodnisz, oczywiście tymczasowo.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2384
mam jeszcze jedno, chyba troche głupie pytanie: wydawało mi się że cukry proste są jednym z lepszych źródeł węglowodanów, ale ostatnio czytałem taki artykuł m.in było o węglowodanach. powiem jak to wszystko zrozumiałem i prosze powiedziec mi czy dobrze: węglowodanów prostych jaknp miodu lepiej nie jeśc ich na noc (to raczej dobrze), po treningu dobrze jest dostarczyc węglowodanów prostych (?????) czy lepiej złożonych? jak np ziemniaki, i jeszcze mam pytanie czy w innych porach dnia czyli nie po treningu ani na noc lepiej jest jeśc węglowodany złożone czy proste?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Węglowodany proste to fruktoza, glukoza i galaktoza. Węglowodany złożone to reszta. Podczas dnia powinno się dostarczać węglowodany złożone o niskim IG, po treningu można węglowodany o wysokim IG.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2384
Można... ale wg. Ciebie lepiej jest dostarczac proste czy złożone po treningu? dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Wg mnie lepiej złożone o wysokim IG w formie pożywienia, chyba że ktoś ma kłopoty z apetytem lub trawieniem po treningu, wtedy można zastąpić odżywką.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 333
co mylsice o odrzywce dibencozide ??

Mr.Big [][][]--------[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
To po prostu wit b12. Może zwiększyć apetyt, nic więcej.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 333
charon dzieki za odp ,ale ja slyszalem zeto jest ma mase i an sile co ty na to ? ze to jest odrzywka na sile i na mase . ize to naweet mocna odrzywka. ??

Mr.Big [][][]--------[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
A ja Ci napisałem czym jest naprawdę. Poza tym możesz użyć wyszukiwarki.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
No na mase jest, ja po tym wyciskałem 160, bo wcześniej wyciskałem 100kg tak lajtowo, i mi kark z siłki powiedział, żeby już tak nie pakował bo się ludzie dziwnie już na mnie patrzą i trener mnie chce wziąść na zawody na trójboju siłkowym, wiecie co to jest trójbuój siłowy?
a siła tez niezła, jak mi klate spompowało po treningu to dziewczna nie chciała mnie do łóżka wpuścić bo mówiła ,że na koksach jade a ja tylko metanabol brałem jak miałem 14 lat potem przez dwa lata zero i teraz to dibencozide. A jak się bierze dibencozide to diete trzeba mieć jakąś? Bo ja słyszałem że dieta białkowa jest na siłe i na mase jednocześnie ale coś mi się nie chce wierzyć w to.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium