SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320946

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma.
A ile i o jakiej porze zależy od diety, zapotrzebowania i rozkładu treningowego.
Poczytaj:
https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html o tłuszczu
oraz
https://www.sfd.pl/Podstawy_układania_diety-t367367.html o diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Sory że tak nie na temat, ale dziwi mnie jedno Czemu ten temat nadal nie jest podwieszony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2876
bo jakis mod lub admin musi to zrobic.;p
Skalar a jakie moze to być jedzenie? bo zabardzo nie mam jak zjesc ryz makaron czy serek wiejski..
najlepiej by bylo cos w kanapce.. co moze byc? chleb razowy, ser bialy lub jakis twarog?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chleb razowy
Masło
Mięso chude
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2876
ok wielkie dzieki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Rodic może to i lepiej... bo jak widzisz po tematach zakładanych mało kto tam zagląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109
Witam,
interesuje mnie jaka forma ryżu bądź czegoś innego poprostu jaki posiłek jest najlepszy bezpośrednio po treningu(nie mówię tu o pełnowartościowym posiłku po powrocie do "domu") ;wafle ryżowe(skład ryż brązow y),ryż preparowany(skład ryż biały),wafle ryżowe(skład ryż biały )miód itp.
Wszystko charakteryzuje sie wysokim indeksem glikemicznym~85

Jakim % dziennego spożycia ww powinien być taki posiłek

I jedno nurtujące mnie pytanie jedząc 5 posiłków w ciągu dnia(1-rano,2-w szkole,3-przed treningiem,4-bezpośrednio po treningu,5-wieczorkiem(kolacja koło 19)
Jaki powinien być rozkład % wartości odżywczych w poszczególnych posiłkach np(1-30% 2-10% 3-15% 4-10% 5-30%) ?????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
Posiłki rozkładaj mniej wiecej rownomiernie. Oczywiscie w okolicach treningu dajesz mniej tluszczu. Ja jestem za tym, aby procentowo zwiekszyc udział tluszczy wieczorem, kosztem weglowodanow (chyba ze masz wtedy trening)
Po treningu- ok bedzie ryz biały rozgotowany ( i tylko po treningu)

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2008-01-20 12:58:16

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1611
A co sie stanie jak odrazu po treningu nie spożyje białka tylko same wegle ?A dopiero po 45min dam Bialko+WW.

Niebo wypełniły olbrzymie nietoperze.Cholerne świnie!Latają!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
Organizm potrzebuje głownie białka po treningu. Pisząc po treningu mam na mysli od ok. 10minut do 40 minut po treningu, a nie 10 sekund po..

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium