SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474626

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
sforcia







jest bardzo dobrze
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
Ja też uważam, że jest świetnie.
Proszę nie narzekać więcej




Zmieniony przez - AL3ktra w dniu 2015-08-14 08:26:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
siwetnie wygladasz i masz swietne nogi pora to zaakceptowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
patrzac na fotki - jedyne co sie zmienilo to kolor koszulki i czwartego paznokcia/dlonie + kolor paznkoci stóp wiec jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Sylwia, Bull, Al3ktra Markoto- Też tak myślę To przychodzi z czasem wszystko. I to jest po prostu ten dystans jakiego się cały czas uczę

CienkiGościu - z tymi paznokciami to poszedłeś szeroko



Spokojnie Mózg już się zresetował i wszystko jest z nim w porządku To pójście na salkę i zrobienie porównawczych fotek wiele dało.

A przez te prawie 4 tygodnie przechodziłam różne stany emocjonalne i odczucia odnośnie formy. - sami zresztą widzieliście....
Michał też miał mnie dość
Ale to dlatego, że to wszystko jest dla mnie NOWE.. Wiem, że niektóre laski po zawodach kończą okrąglutkie i grubiutkie jak kuleczki, a inne znowu wyglądają jakby miały zaraz wchodzić na scenę.
Wiem, że każdy organizm jest inny i dlatego swojego się dopiero uczę
Będę bogatsza o wiedzę na przyszłe starty.

Wczoraj do Agaty napisałam (bo się nasłuchała moich narzekań ), że ja po prostu byłam przerażona, że tak szybko organizm wraca do tego jak było wcześniej, wystraszyłam się, że to się nie zatrzyma i tak jak moja Mama powiedziała, patrząc na mój apetyt krótko po zawodach, że owszem wystartuje w kolejnych zawodach, ale będą to zawody sumo Kochana Mama - czyta ten dziennik czasem więc muszę być grzeczna

Do tego przez to, że jestem dość "wylewna" w dzienniku był tu taki potok słów, ale przynajmniej macie obraz jak głowa pracuje i jak schizuje.....


Teraz już ładnie skupiam się na celu jaki mam przed sobą
Zostało 9 tygodni + 1 na BPS. Czasu sporo żeby wszystko przebiegło spokojnie. Tak myślę
Zaczynam treningi pozowania na salce, czas dopracować t-walking...... Na pewno do MP musi być petarda

Miska dość "bogata" - najważniejsze, że waga się na tym stabilizuje i klaruje się wszystko

1. Owsiane 40g, 7 białej jaj, morele
2. Kasza gryczana 40g, 100g pierś z indyka, fasolka szparagowa
3. Kasza owsiana 40g, 100g pierś z indyka, fasolka szparagowa
4. Kasza owsiana 40g, 100g pierś z indyka, masło orzechowe 40g
5. Wafle ryżowe 4 szt., tuńczyk, masło orzechowe 40g, ogórek, kalafior
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
No nie mogę. 3 strony narzekania na grube nogi, a potem wstawiasz fotę, na których wyglądają prawe jak przed startem. Normalnie klaps w pupę Ci się należy! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Węgli sporo dałaś ale jak nie zalewa więcej to świetnie i tak zostaw. Miska czysta w tygodniu a w weekendy możesz wycinać węgle i zjeść coś extra u mamy lub na mieście Taki schemat pozwoli Ci panować nad wyglądem Potrafisz robić cuda w kuchni z prostych produktów które masz w diecie więc jestem przekonana że jak będziesz miała czas to jedzenie nie będzie nudne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Megan - bo one teraz wróciły do siebie po prostu przed okresem + upały, to było dopiero

Sylwia - przed zawodami było 20g + ładowanie. Po zawodach zaczęłam od 30g, bo nie chciałam za wysoko zaczynać. Ale po wizycie ostatnio Artur powiedział, że mam wrócić do tego co było przed wprowadzeniem rotacji. A to właśnie było 40g produktu w posiłku
Na szczęście mnie nie zalewa, stabilizuje się waga, ogólnie wręcz się mięśnie zaczynają uwidaczniać bardziej Wczoraj dojrzałam delikatne prążki na barkach, czwórka się zaznacza..
Z moich obserwacji wynika, że z dnia na dzień jest lepiej, a poza tym wysokie węgle zawsze mi służyły. Przed zawodami cały czas mi na tym waga leciała, ale wiadomo, że nie wystarczająco żeby zdążyć na Sopot.

Będę obserwować i kontrolować.
A z tą weekendową zamianą super opcja!! na pewno skorzystam


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-08-14 09:19:57

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
megan292
No nie mogę. 3 strony narzekania na grube nogi, a potem wstawiasz fotę, na których wyglądają prawe jak przed startem. Normalnie klaps w pupę Ci się należy! :)


klaps to bardzo delikatnie ujęte
2

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 716
sforcia
Bylam dziś na salce. Pierwszy raz od zawodów wbijam sie powoli w rytm.

Trochę pozy obowiązkowe porobilam trochę sie rozruszalam w twalkingu.
Czas go dopracować tak jak pozowanie przodem
Wszystko w swoim czasie.

Później 45 min aero w dobrym tempie i na sporym wznosie - jest energia!

Poniżej porównanie fotek formy.
Dwa tygodnie przed zawodami vs prawie 4 tygodnie po zawodach

Dobranoc







Nogi masz rewelacyjne ! zgrabne i długie :)
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium