SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AVASSO/Dziennik/Nowe str 100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Nie ma co robić z ćwiczeń siłowych fizyki kwantowej, leć ćwiczyć i szamać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
pypa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Sam jesteś pypa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Co do wodynowych planów dajcie mi jednego chłopaka, który by osiągnął za***iste efekty w sensie kulturystycznym na jego treningach. Absolutnie popieram Avasso przejście na splita, jesteś już zdecydowanie wystarczająco zaawansowany, zobaczysz - urośniesz, aż miło.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Jak na razie skończyłem 1 tydzień splitu i powiem wam że takich zakwasów po treningu nóg czy pleców to dawno nie miałem. Dwójki po ciągach na sztywnych nogach masakra. Tak samo bary tak czułem jak nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
no ciezko miec zakwasy po barach jak sie zamiast wyciskania robi fake half standing push press na 5 powtórzeń :D

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Ale teraz pijesz do mnie czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
uojciec - napiszę harcorowo " w dupie byłeś g.... widziałeś" jestem tym jedynym chłopakiem , który osiągnął kulturystyczną sylwetkę dzięki FBW Wodyna. Aby ocenić Jego plan musisz przynajmniej 3-4 miesiące trenować i poznać wszystkie triki. Dodatkowo jeśli nie trzymasz miski to nawet plan Roniego tobie nie pomoże. Wygląd zawsze będzie uzależniony od podejścia do diety.

Z resztą nie chce mi się więcej pisać bo szkoda słów na ciebie

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Avasso wrzuć ten swój plan, zobaczymy co tam wypociłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Szczerze to nic nad zwyaczajnego normalny split

Klatka + Biceps
KLATKA
1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4x6 stały ciężar co tydzień +2.5kg
2. Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej
3. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej 4 serie (Tutaj zmieniam kąty co tydzień)

BICEPSY
1. Młotki w siadzie 3 serie 8-12 powt.
3. Uginanie ramienia w oparciu o kolano 3 serie

BRZUCH
1. Spięcia 3 serie 15-25 powtórzeń
2. Wznosy nóg na drążku 3 serie max.

NOGI
NOGI


1. Przysiady ze sztangą na karku 4x6 stały ciężar co tydzień +5kg aż dojdę do 100 później już 2.5kg
2. Sównica 3 serie progresja
3. Prostowanie nóg siedząc na maszynie 3 serie
4. Martwy ciąg na sztywnych nogach na luzie 50% ciężaru z martwego ciągu

ŁYDKI
1. Wspięcie na palce ze sztangą 3 serie 12-15
2. Wspięcie na palce na hack-maszynie 3 serie 15-2


Barki + Tricepsy
BARKI
1.Push Press 4x6 stały ciężar co tydzień +2.5kg
2.Unoszenia sztangielek jednorącz 4s i tutaj robię coś takiego

p-l-p-l-p-l-p-l - Prawa,Lewa Ręka
3.Unoszenia w opadzie tułowia w oparciu o ławkę - masakra panowie polecam te ćwiczenie tak czuć tyły
4.Szrugs 3s

TRICEPSY
1.Francuz jednorącz sztangielką 3s
3. Pompki na poręczach

PLECY
1.Martwy Ciąg 4x6 stały ciężar co tydzień +5kg
2. Podciąganie się na drążku 4 serie max.
3. Wiosłowanie pół sztangą jednorąćz 3-4s
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase- nadaje się?

Następny temat

Co zrobic, by cos osiagnac ?! Pomocy :<

WHEY premium