SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AVASSO/Dziennik/Nowe str 100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
No wlasnie. Ja bardziej stawiam na technike w cwiczeniu na biceps, nie szaleje z ciezarami. WIem, jestem ogolnie maly jesli chodzi o posture kulturystyczna, ale jesli po jakims czasie mi nadal nie bedzie szlo w bicka, to np WUCHTA moge zmienic cwiczenie w planie A?
4-SS: MLOTKI NAPRZEMIENNE + WYCISKANIE FRANCUSKIE
Na przykladowo modlitewnik WODYNa? Czy tez moze zostawic mlotki i doebac ciezaru i daj luzu z technika? Nie mowie ze chce to juz teraz zmieniac tylko mi zalezy bardzo na poprawie bicepsow i cm w lapie i mysle juz przyszlosciowo. Narazie w ciagu wrzesnia skoczylo mi na wadze z 3-4kg a lapa jaka byla taka jest. WIem ze nie koniecznie musialo jeszcze cos wejsc, ale jesli jeszcze tak z miesiac nic nie ruszy to jestem ku temu zeby cos zmienic.

Dzieki za odp.

Avasso, sorry ze akurat tutaj to pisze.

Zmieniony przez - Sabak90 w dniu 2009-10-04 10:02:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Przestałem prowadzić dziennik ale trenuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
sabak - na chwilę obecną wykonuj co masz w planie. Musisz zapoznać się z techniką a dopiero później przyjdzie ciężar. Nic nie zmieniaj.

Avasso - dlaczego nie prowadzisz dziennika?

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Ogólnie to nie chodzi o ludzi z forum tylko po prostu mam wahania nastrojów. Chodzę w****iony nie mam pojęcia co jest diety nie zmieniałem zawsze chodziłem taki nabity a teraz ****a płaski

Zmieniony przez - Avasso w dniu 2009-10-04 10:29:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To już nie będziesz się wpisywał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Na prawdę nie wiem mam mnóstwo pomysłów co zacznę robić. Po jakim czasie schodzi woda na koniec cyklu kreatynowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Płaski możesz być od niskiej podaży węgli.

Woda po cyklu? hm... wszystko zależy od dietki ale u mnie po 3tygodniach koniec fajnego wyglądu

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Dlatego wrócę do tego jak zawsze robiłem masę.

1.120 Owsa + 4 Jaja
3.100g Kaszy + 150g kury + Oliwa + Warzywa
4.JW
5.100g makaronu razowego + 150g Kury
6.100g ryżu białego + 150g kury
7.Białko + Oliwa

W dni bez siłowni ucinałem tylko 100g ryzu w posilku po treningowym

Zmieniony przez - Avasso w dniu 2009-10-04 11:05:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Bez ww, miesnie "flaczeja", nic nowego. Przynajmniej jakies ladowania powinienes robic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Dlatego wracam do starej formy robienia masy. Dziewczyna też sama mówiła żebym wrócił do tego na czym się świetnie czuje i tak też zostanie tak po za tym progres wszędzie zazliczony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase- nadaje się?

Następny temat

Co zrobic, by cos osiagnac ?! Pomocy :<

forma lato