SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AVASSO/Dziennik/Nowe str 100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Przestań nie jestem mezo za **** taki to się rodzi raz na.... jestem endo i to wiem dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
No, po tej fotce troche wylazi, ze klata ladna, ale na reszte trzeba uwazac...
Zaraz wsiadziesz na furke, rodzinka dojdzie i zanim sie obejrzysz brzunio ruszy...
Naucz sie jesc teraz, to tak moja rada...



Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-05-07 22:48:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Staram się omijać słodycze itp myślę ze to wina zbyt dużej ilości węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Jest dobrze ! Ja też niedługo zaczynam redukcje intuicyjną i jestem dobrej myśli :) mam podobny problem jak Ty. Ja chcę tylko ściąć tą oponke i dalej masuje.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
wiesz co ziom, ja mam takie podejscie ze nie ma sensu wazyc i liczyc tych kalorii,
daj sobie jeden tydzien na eksperymenty i zobaczysz w ktora strone sylwetka bedzie szla


dla mnie wyznacznikiem bf jest stosunek bicepsa do pasa

jak lapa bedzie sie trzymala na tym samym poziomie, a z pasa troche zejdzie to znaczy ze robisz dobrze,
jak lapa bedzie tez spadac to znaczy, ze przesadziles z obcinaniem kalorii albo za duzo aerobow itp

ale to zalezy od genetyki wszystko i to co dziala dobrze na mnie wcale nie musi sie u ciebie sprawdzic...


ja np jak widze ze mi beben rosnie to zwiekszam aktywnosc, albo troche zmniejszam kolorycznosc posilkow,
odstawiam sosy, dodatki i inne smieci
bazuje na kaszy jeczmiennej, brazowym ryzu, makaronie razowym, owsie, jajach, twarogu i duszonym kurczaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Tyle ten brzuch mnie razi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Dlatego pobawię się węglami zobaczymy jak to będzie szło. Jakiś większy jestem na tym filmiku

Zmieniony przez - Avasso w dniu 2009-05-08 07:59:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Avasso liczyc nie musisz, nie odchudzales sie latami wiec nie masz spowolnionego metabolizmu. Wiadomo jak wyczyscic diete a na czysto na prawde trudno tyle kalorii zjesc. Jak bedziesz tylko jadl chude miesa i do tego ziarna - wegle w ilosci wilkosci twojej pięści. Do tego zielenina, wieczorem posiolek bez wegli i w sumie 4 lyzkie olejow lub ziaren to, przy ruchu bedziesz chudl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
Obli - ja wlasnie tak robie teraz jak napisalas i widze efekty,

nawet zamiast jednego posilku z miesem dalem chudy twarog z jogurtem + ryz i brzuch wraca do swoich normalnych rozmiarow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
avasso bardzo ladnie zaczyna się robić tzn jest już ładnie zrób tak z jedzeniem jak Obli proponuje i będzie jeszcze lepszy całokształt,bo góra jak dla mnie nice

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase- nadaje się?

Następny temat

Co zrobic, by cos osiagnac ?! Pomocy :<

WHEY premium