SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AVASSO/Dziennik/Nowe str 100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Ktoś mi tłumaczył że niepełne ruchy podczas ćwiczeń powodują ich niepełny rozwój, nie wiem ile miał racji.

spróbuję

Zmieniony przez - grrubas w dniu 2009-03-19 22:40:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Kłóciłem się u mnie na siłowni kiedyś z facetem bo wyciskał na płaskiej z prostowanym rękoma do końca i mu tłumacze że niech spróbuje tak jak ja mu mówię czyli z zaprzestaniem prostowania rąk a on tam *******i ze to nie jest pełen zakres ruchu itp ale co ja mu będę tłumaczyć jak na******la 1100000 milinów kątów pochylenia tej ławki jak on wie najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
prostowanie do końca a przeprosty w stawach to różnica

np w wyciskaniu na ławie tez nei prostowałem do konca robilem tak jak Ty siady. WODYN napisal zebym doprostowywal do konca ze to procentuje.
z tym ze tak jak mowie jest spora roznice z doprostowaniem a przeprostem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Wodyn jest mądry ale on ma swoje teorie i każdy ma swoje ja nie będę prostował rąk do końca siłę mam gdzieś szczerze mówiąc ale lubię ćwiczyć na "swoich" większych ciężarach. Wyciskam tak zawsze i tak zbudowałem swoja np: klatkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
wkoncu znalazłem czas zeby przeczytac ;D
jest ładnie !
trzym sie byku ! ;)
klata kozacka ;D Soga łap za nią ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
niby moglbym ale nie rozdwoje sie wiec raczej tylko dorywczo

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
niepełne ruchy sa za***iste

ale w przypadku wyciskania dokonczenie ruchu to po prostu sprawa bezpieczenstwa, ktos kto chronicznie nie dorpstowuje rąk ryzykuje ze kiedys sztanga mu spadnie na łeb akuret z samej gory kiedybedzie probowal odlozyc sztange

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
A jak te siady Wodyn?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
No i kolejnej waznej rzeczy z sfd sie dowiedzialem

No ciekawe sa te niepelne ruchy.. Az chyba sam sproboje i zobacze jaka roznica to moze zaczne caly czas stosowac WIec tak jak rozumiem, jest ciezej..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Przy wyciskaniu spróbuj np: na poziomej ławce to zobaczysz jak jest ja ciągle tak robiłem i będę tak zawsze robił na moim przysiadach masz przykład stronę wcześniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase- nadaje się?

Następny temat

Co zrobic, by cos osiagnac ?! Pomocy :<

WHEY premium