SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AVASSO/Dziennik/Nowe str 100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Wróciłem wypiłem 4 kieliszki i już dałem spokój bo to do towarzystwa. Dziś trening 10-tek i prawdopodobnie coś nakręcę teraz czekam na paczke ze sklepu sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Też gdzieś słyszałem, że on taki "do rany przyłoż"
Ja ostatni raz miałem alko w ustach na Sylwestra

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
No mówię ci polewali itp ale mówię że dla mnie już się wakacje skończyły i muszę za******lać. Kolega z sfd tam był miał tu kiedyś dziennik dobry chłopak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
No wlasnie ja to znam te cale polewanie i tak dalej i oczywiscie najlepszy tekst "Ze mna nie wypijesz?"
Ja musze ogarnac sie z alko, bo porazka byla przez ostatnie miesiace. A trzeba cos osiagnac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Dlatego mówię nie piłem za dużo szkoda mi formy której i tak brak mam aktualnie. Nie jestem z tych "chodzących" na siłownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
Wlasnie ten alko to taki Cwaniak. Bo cwiczysz godzinami, pilnujesz diety a pozniej masz spadki przez jeden wieczor bo za duzo wypiles. Wiekszosc na SFD nie ma z tym problemu ale mnie jeszcze na dzis moment latwo wyciagnac na flaszke czy browara.. Musze sie zaczac ogarniac. Przyjda ciezsze treningi to i sie odechce pic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Po cięższych treningach nie będzie Ci się chciało trzymać browar, a co dopiero opanować technikę trzęsących się rąk
Avas, dobrze, że chociaż coś robisz... Już ten sam dziennik motywuje

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Ja nie odpuszczam i nie przychodzę na treningi waląc w*****a daje z siebie wszystko I jestem zdania kto nie robi ciężkich ciągów i przysiadów to się do tego nie nadaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Co do aero

Cierpliwości a zabaczysz jak fat leci na FBW. Daj sobie więcej czasu. NA FBW uzyskasz jedno i drugie czyli siłę i sylwetkę ... ale to z czasem. Nastaw się na plan minimum 3-4miesiące lub jeszcze dłużej.

Co do WL - uważam, że dobrze zacząłeś od zaniżonego ciężaru. Teraz jeszt 40kg ale za dwa miesiące będzie już +60kg. Dokładaj stopniowo po 2,5kg nie ma co przyspieszać (ja to spie.przyłem) dlatego stoję. Wodyn dobrze radzi aby tylko 2,5kg dokładać. Odnotujesz dłuższy progres.

Czujesz się jak flak - moim zdaniem jest to wynikiem zbyt niskiej podaży węgli w posiłkach okołotreningowych. Pokombinuj z posiłkami

Alko - już nie pamiętam kiedy coś wypiłem Towarzystwo wie, że nie piję i nie ma tekstów "z nami nie wypijesz". Stanowcze nie i koniec. Znają moje cele

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-09-06 09:29:51

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Trening nr 5 10A

A :
1 WYCISKANIE NA LAWCE SKOSNEJ 50kg
2 PRZYSIADY 70kg
3 UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM LACZONE Z WYCISKANIEM SZTANGIELEK STOJAC 7.5kg
4MLOTKI NAPRZEMIENNE (W SUPERSERII Z:) 10kg
4PROSTOWANIEM RAMION W DOL 57.5kg
5 WIOSLOWANIE JEDNORACZ NA WYCIAGU DOLNYM 3 sztabki
6 UGINANIE NOG 52.5kg
7 LYDKI A (wolny wybor)70kg Max
8 PRZEDRAMIONA A
9 BRZUCH A


Trening bardzo dobry najbardziej mi się podobały spompowane nogi widzę że już wracam do siebie. Zmieniłem makaron durum na kasze gryczana i ryż zobaczymy jak to będzie ale już taki płaski nie byłem. Wczoraj byłem ze znajomymi w gdańsku w galerii bałtyckiej na zakupach to tam zjadłem w kfc i kupiłem sobie spodnie,plecak. Aktualnie czekam na paczkę ze sklepu z sfd z zielonym mono vital maxa i 4.5kg Elite Whey Protein z Dymatize.

Wuchta Ok Bro tylko czy w ćwiczeniach takich jak mc i siady mogę dodawać skoki co 5kg bo tu akurat wiem że na to mnie stać wyciskania zawsze miałem słabiutkie więc zostawie 2.5kg co ty na to?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase- nadaje się?

Następny temat

Co zrobic, by cos osiagnac ?! Pomocy :<

WHEY premium