SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AVASSO/Dziennik/Nowe str 100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
glebokosc siadu - jesli mozesz zejdz glebiej, albo zrob "podwojne dno" jak u Wysu


koncowka siadu - nogiu sa tak zbudowane ze nikt nie powinien miec klopotu z ostatnimi centymetrami ruchu
jednak nadal przestrzegam zeby w wyciskaniu lezac tego nie praktykowac, a jesli juz to tylko w pierwszej polowie serii lub tylo na dopompowanie lub w seriach na ilosc powt minimum 12-15


wiem ze sie do tego prekonales, ale przy zablokowaniu lokci w szerokim chwycie nadal masz dobre napiecie, i nie ma chyba specjalnie opracowan w ktorychsie porownuje obie wersje na korzysc nieblokowania , obiektywnychprzyczyna takiegowykonania nie widze, aczkowliek nie przecze ze maja swa wartosc



tak w wogole to ja wole gorna polowe wyciskania cwiczyc, z zablokowaniem, wowczas bardziej pobudzasz gorna klate,a to wlasnie tam masz braki


siady i wiosło - łatwiej ci bedzie sie odwrocic w druga strone

łatwiej jest sciagac tyłem i odkładac przodem , szczegolnie ze przyt odkladaniu juz jestes zmeczony

PS

sam tak kieys robilem,dopiero na studiach odwrocilem

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Może źle to zrozumiałem masz na myśli przy wyciskaniu na skosie w góre prostować ramiona do końca?

Możliwe ze masz racje co do prostwania rąk do końca ale ja wiem po sobie gdy prostowałem do końca nie miałem aż takiej pompy i nie czułem klatki.

A co do przysiadów to raczej nie mogę bo nie mam z drugiej strony lustra :/ i tam czesto siedzi kierowniczka... odrazu przy stojakach

Zmieniony przez - Avasso w dniu 2009-03-20 10:08:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
1: nie pisalem nic o zadnych skosach!! jak mogles to tak odebrac?

a juz wiem, pewnie masz zakodowane ee gorna klata to skos, a to niestety nie takie proste, zerknij na klate Daniela Grabowskiego [dobrze widoczna na filmiku], jego trening wyciskan opiera sie tylko na dociskaniach i lekko robionych pelnych wyciskaniach i lekkich pompkach na poreczach [o ciezkim podrzucie tez warto wspomniec, bo gorna klata tez tam pracuje]





jak widac potezna gora klaty pomimo braku wyciskania na skosie
to wlasnie zasluga gornej polowy wyciskania na ktorej sie skupia jego trening

rok z kariery
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=2036

dziennik [na tej str ostatnie zawody]
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506&page=22

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Możliwe ze masz racje co do prostwania rąk do końca ale ja wiem po sobie gdy prostowałem do końca nie miałem aż takiej pompy i nie czułem klatki.

ale coz tego?
POMPA to nie wzrost!!
pomiedzy pompa a wzrostem jest wielka przepasc

CZUCIE klaty to tez nic wielkiego!
Fakt ze jak czujesz to pracuje ale powiem ci, jak nie czujesz to tez pracuje. Jestes troche na bakier z biomechaniki, nie odpowiedziales mi na pytania z linkow jakie podalem wczewsniej odnosnie MC, ale wierz mi, pracuje tak czy siak, czas napiecia jest nawet dłuzszy, a szczytowa wartosc napiecia wieksza w pelnym wyciskaniu.


jesli Cie interesuje temat jak bardzo mylą nas zmysły w czasie treningu:

http://kulturystyka.pl/wyczucie-treningowe-art-by-wodyn/




A co do przysiadów to raczej nie mogę bo nie mam z drugiej strony lustra :/ i tam czesto siedzi kierowniczka... odrazu przy stojakach


lustro kolego nie ma nic do rzeczy
przysiady sie robi patrzac w sufit

nie patrz tez jak nisko zszedles, alebo poczujesz łydki na dupe albo siad jest niepełny

jesliwolisz niepelne to załatw se cos do siadania, np niską ławkę

na kierowniczke tez nie nalezy sie pztrzec, tylko "atakowac sufit"

patrz tam zarowno przy opuszczaniu jak i przy podnoszeniu, i nawet przy nabieraniu powietrza



DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Jestem jeszcze laikiem w tym sporcie Dziękuje Naprawdę za te cenne rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze ze krotka lekcja z Wodynem sam skorzystalem
Michal a moze po prostu nakrec filmik z WL, bo sam bylem ciekawy jak to wyglada

uciekam Ci z waga
ps. co to za boruty na MOS'ie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Troubleshooting Training

Unoszenie sztangielek na boki stojąc (1 minuta przerwy między seriami)


1.10kgx12
2.10kgx10
3.10kgx10
4.10kgx10
5.10kgx10

Unosiłem hantle niżej jak już mi mówił Wysu Dzięki

Młotki (1.5 minuty przerwy między seriami)

1.12.5kgx7(Waga jednego hantla,pow na jedną ręke)
2.12.5kgx7
3.12.5kgx6
4.12.5kgx6
5.12.5kgx5

Na końcu każdej serii zarzucałem oba hantle w góra i bardzo wolno opuszczałem łape masakrycznie "rozrywa" fajne uczucie.


Pompki na poręczach (1.5 minuty przerwy między seriami)

1.x7
2.x7
3.x7
4.x7
5.x6


Unoszenie sztangielek w opadzie na boki (1.5 minuty przerwy między seriami)

1.7x10kg (waga jednego hantla)
2.7x10kg
3.7x10kg
4.7x10kg
5.7x10kg

Tutaj próbowałem tego systemu jak Wysu mi mówił ,ale nie potrafię wyczuć za bardzo pracy tylnich aktonów ale będę się starał jak mógł

Dieta:
1.Owsiane + Jaja + Orzechy
2.Grahamki + Orzechy + Szynki,sery
3.Jw
4.Ryż + Mięso
5.Białko + Ryż
6.Sałatka matka zrobiła to zjadłem
7.Białko + Oliwa

O 22.00 zadzwoniła do mnie siostra ze musi jechać do szpitala bo ma atak duszności i nie mieli z kim córki zostawić bo mąż kierował i siedziałem u niej do 24.00. Dostała zastrzyki jakoś jest okej i tam zjadłem kawałek ciasta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Jutro wam wszystko napiszę z weekendu co robiłem a tam było same ZUO a dziś nie dam wypiski bo padam na ryj po ciągach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Shootgun Training (wczorajszy)

Podciaganie sie na drazku nachwytem (zmieniłem szerokość chwytu na szerszy) (1.5 minutowe przerwy między seriami)

1.x6
2.x6
3.x4
4.x4
5.x4
6.x4
7.x4.5
8.x4.5

Wyciskanie do czoła (1.5 minutowe przerwy między seriami

1.50kgx6
2.50kgx6
3.50kgx6
4.50kgx6
5.50kgx6
6.50kgx6
7.50kgx6
8.50kgx6

Martwy Ciąg (2 minutowe przerwy między seriami)

1.95kgx6
2.95kgx6
3.95kgx6
4.95kgx6
5.95kgx6
6.95kgx6
7.95kgx6
8.95kgx6

Spociłem się ****a jak świnia ostatnie 2 serie mnie tak do***ały ze masakra. Prostowniki na pompie cięzko sie chodziło

Dieta

1.Owsiane + Jaja + Oliwa
2.Razowy + Szynki,warzywa itp + Orzechy,słonecznik
3.Owsiane + Jaja + Orzechy Słonecznik
4.Ryż + Pierś
Bezpośrednio po treningu Białko
5.Ryż + Pierś
7.Białko + Oliwa

W Weekend byłem na finałach Mistrzostw Polski Dziewcząt w Piłce Ręcznej Juniorek Elbląg zajął drugie miejsce a pierwsze Kielce. Więc udaliśmy się po meczu do pizzeri o***ałem wielką pizze z krewetkami ale co tam czego się nie robi z miłości do dziewczyny oczywiście Dieta trzymana od poniedziałku jak należy i zastanawiam sie na nad treningiem pojade ten trening do konća karnetu i planuje 5/10/15 by Wodyn bo interesuję mnie ten trening i może być zaskakujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
o***ałem wielką pizze z krewetkami

raz nie zawsze, jedziesz dalej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase- nadaje się?

Następny temat

Co zrobic, by cos osiagnac ?! Pomocy :<

WHEY premium