SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AVASSO/Dziennik/Nowe str 100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
KOpyta na tym zdjęciu dobrze widoczne

Dzięki za fatygę Proponowałbym popracować nad tylną częścią uda... aby zachować proporcje między 2 a 4-kami, nie narazisz się na kontuzję kolana jaka może wyniknąć ze słabych 2-jek...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608
Siemano :) więc wklejam Ci rozpiske:)

spiecia brzucha lezac .. najepiej nogi pod szafke włozyc albo pod drabinke jak masz warunki 30 powt
spiecia brzucha lezac (na skosy) 30powt
wznosy nog lezac .. dłonie wkładasz pod posladki o robisz takie wznosy tak aby zrobic tzw swiece 30powt
na koniec uginasz tak nogi zeby był kąt prosty w biodrach i walisz 30 powt. na skosy

wszystkie cwiczenia bez przerw :)

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2094
fajna fota, łapa też duża musze sobie takie zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
zaje^^ście ziomuś, dotyrana klata i w ogóle ładnie zaglądaj do mnie

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
brzuch to prosta sprawa.:) kazdy moze go miec, co innegi prazki na posladach:D bo to juz klasa. widzialem Twoja diete i prponowalbym zamienic bialy ryz na brazowy badz makaron razowy, dolozyc 3 razy w tyg interwaly i do tego jesli nie jestes na cyklu z kreatyna pic 3 razy dziennie herbate z pokrzywy. nie wiem jak jest w rzeczywitosci ale po tych pierwszych zdjeciach moge mniemac ze masz troche wody pod skora. herbata z pokrzywy ma wlasciwoci diuretyczne i jest napewno bezpieczna. mysle ze miesiac takiej kuracji powinien pomoc. mi odnosnie brzucha pomoglo rowniez cos, za co mnie pewnie zlinczuja. wstaje i pije bialko. jedna porcje zwyklego koncentratu pro whey ultimate. wiem ze to bialko szlak trafia, ale po godzinie, zabieram sie za platki. sprawdz gryczane, mi bardziej sluza niz owsianka. a w sumie podobnie kosztuja. do tego doloz brzuch z obciazeniem.

najprosciej tak
-unoszenie nog lezac na lawce plaskiej (tak aby tylek wystawal za lawke)20-15-12-10-8
-brzuszki na rzymskiej(ale ze sciagnietymi lopatkami i prostym kregoslupem)te same powtorzenia.
-rąbanie hantlami(do lewej kostki nad prawy bark)15-12-10-8-6

rob takie cos 2 razy w tyg co 3dni(im grubsza kostka tym szybciej wyjdzie

i wszytsko. pmietaj aby rozciagnac zawsze brzuch, jezeli wichruja ci sie cegiełki to doloz skłony w bok z hantelka:) mam nadzieje ze bedzie ok.! pozdrawiam i zapewniam ze bede zagladal czesto i dopingowal!

lubie zagladac w cudze lodowki:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Dieta z dziś:

1.4 Jaja, Owsiane + Oliwa
2.Kurak + Razowiec 2 kromki + Oliwa
3.JW
4.Ogórek + Tuna
Aero 20 min
5.Ogórek + Białko
6.Kura + Pestki Dyni + Ogórek
7.4 jaja
8.Białko + Oliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
nie przesadzaj. tak patrzec moga na siebie ludzie ktorzy sie poddaja i nic nie robia. kazdy kto podjal walke, nawet ten ktory dopiero co wzedl do fitness klubu, ten ktory w piwnicy wyciska bog wie z czego zrobione ciezary, ten wlsnie zasluguje n wielki szacunek, bo jest bratem, partnere w walce ! pmietaj! wygraja tylko najsilniejsi, najcierpliwsi i bla bla. dla takich jest ten sport.! takze nie lam sie i dzialaj. okreslaj plany krotko, srednio oraz dlugoterminowe a na koncu odetchniesz i powiesz "o kurde! odwalilem kawal dobrej roboty!" ja w to swiecie wierze, zapewniam!

p.s moge ci pokazac foty jakim grubaskiem bylem.:) nosilem spodnie 40, teraz 31teoretycznie, bo zeby nogi weszly minimum 34.:)

Zmieniony przez - xmaniasx w dniu 2009-06-08 22:03:22

lubie zagladac w cudze lodowki:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
bbowiec tez dobry chlopak. takze polecam jego rady, znam osobiscie chlopaka, walczy jak my, a jak na swoj wiek jest kozak!:)ale ja bylem wiekszy jak chodzilem jescze z nim do lo:D
pmietam jak sie z nas smiali kiedy na przerwach lapalismy za miche z kurakiem i ryzem:D ale co z tego?:) my mielismy wieksze prawo sie smiac, ale nie robilismy tego nigdy.

Zmieniony przez - xmaniasx w dniu 2009-06-08 22:06:11

lubie zagladac w cudze lodowki:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
31/32 to ja nosze myślę że aż tak fatalnie ze mną nie jest. Ale po prostu czasami jak oglądam siebie to bym ***nął ten sport w ****u. Ale ja nie chce wyglądać jak co drugi na ulicy i kocham ten sport. Sport dla mega cierpliwych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
aha co do aero. jak masz tylko 20min rob interwaly, biorac pod uwage ze na prace tlenowa mozesz sie przelaczyc okolo 5-10minut po rozpoceciu dosyc malo spalasz fatu.:) serio serio:D i polecam ci stepper jak amsz dostep, smieja sie ze to dla starych babc, ale zobacz jakie daje efekty:D

lubie zagladac w cudze lodowki:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase- nadaje się?

Następny temat

Co zrobic, by cos osiagnac ?! Pomocy :<

WHEY premium