SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AVASSO/Dziennik/Nowe str 100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579
ja tak na oko powiedziałem

40-50% pare kg w jedna czy w drugą to wiesz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
hej. Trochę mi zeszło ale wreszcie znalazłem Twój dziennik :) Naprawde fajny trening rozpisałeś, tylko boję się że jak Krysia zobaczy podrzut to zacznie z p**** strzelac :P. U mnie jakoś powoli wszystko idzie (ciężary poki co jak na paraolimpiadzie ale jestem cierpliwy), miałem pierwszą zwięchę na przysiadzie w zeszłym tygodniu ale już przeskoczyłem. Do zobaczenia na siłce. Pzdr Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12197
Avasso sory ze sie w temat wcinam , powiedz mi tylko jedno , czy w Eg-u mowia na ciebie Masa ?
Ja tez z ega

Spoko dziennik

Zmieniony przez - Rafek91 w dniu 2009-06-10 22:14:52

szukam luzu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Mówią a z łaski swojej kim ty jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Wy z Egiptu jesteście

4razy w tygodniu trening Wodyna 15-10-5 i jeszcze 3 razy hiit? Nie sądzisz , że to szybka droga do przetrenowania?

Skąd czerpiesz tyle energii? Zdąrzysz się zregenerować? Ja przez pracę to czasami do 3 treningów w tygodniu musze się zmuszać bo zmęczony jestem.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Wuchta 3x w tyg!! Masz rację może nie hiit ale lekkie aero by ten pas jako tako upilnować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Powiadasz pas upinować...

Ciężka sprawa ale do zrobienia. Wystarczy przyłożyc się do dietki od godziny 18.00 (więcej warzyw i białka) a eliminacja węgli. U mnie to się sprawdza ale nie zawsze jestem konsekwentny

Więcej uzyskasz analizując dietę aniżeli katować organizm dzień w dzień Hiit może być ale max 1 raz aby organizm zdąrzył z regeneracją. Chyba , że nie pracujesz i siedzisz w domku to zmienia postać rzeczy.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50468
Zgadzam sie
treningi wodyna sa masakrycznie intensywne duza ilosc serii

a 15-tki to juz w ogóle masakra

Jest juz coraz cieplej moze lepiej wrzucic raz w tygodniu jakies aero + pływanie rekreacyjnie

z tym nie jedzeniem węgli po 18 to raczej bez sensu niewiemy czy jest nocym markiem? bo jak idzie spać po północy to zmienia postać rzeczy

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857


Taka sylwetka mnie interesuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Myślę że do dwudziestego roku życją bęziesz miał lepszą

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase- nadaje się?

Następny temat

Co zrobic, by cos osiagnac ?! Pomocy :<

WHEY premium