SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AVASSO/Dziennik/Nowe str 100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7657
ładna forma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
No najszerszy ładnie i prostowniki ewidentnie nabrały kształtów
Co tam za plany od listopada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
No zobaczymy jak będzie z tym treningiem. Ale planuje poprawę jakości czyli aero po treningu węglę tylko w 3 posiłkach. Najchętniej robił bym aero na czczo ale jest to raczej nie możliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Avasso jaki plan ? Ja też myślę o zmianach :) może pojedziemy bliźniaczo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Możemy się ecosfera jakoś ustawić i dziennik jeden prowadzić razem coś ala wiesz taka rywalizacja Jeść żółtka czy wywalać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomysł rewelacyjny... na 100% dałoby kopa motywacyjnego.

Tylko jak to wszystko ogarnąć :), można by zachować obydwa dzienniki tylko zmienić tytuły. Zastanowię się jeszcze nad tym.

Ps. Zostaw żółtka, podobno na cholesterol nie wpływają, a mają sporo minerałów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też jestem zwolennikiem całych jajek chociażby ze względów ekonomicznych.
Do tego ja łykam omega 3, a to zbija trochę LDL, więc ja uważam że w normie jest u mnie.

A dzienniki sądzę że byście swoje zostawili na komentarze/doping, a 1 temat głowny tylko na wasze posty, np. podsumowujące trening diete suplementacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sevrond moim zdaniem ma bardzo dobry pomysł. Sam jestem ciekaw jakby to wyglądało :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Avasso wez sie nie opyerdalaj jak ja , tylko cwiczyc!

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Ja ciągle trenuję prowadzę zeszyt wszystkie zapiski są spokojnie Wczoraj siady miałem 10A jak na razie jestem na 90kg. Wszedłbym w ten pojedynek bo fajna zabawa może być tylko czy treningiem takim samym czy kompletnie innym to jest pytanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase- nadaje się?

Następny temat

Co zrobic, by cos osiagnac ?! Pomocy :<

WHEY premium