SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AVASSO/Dziennik/Nowe str 100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
jak własnej roboty to raczej nie zło :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w leclercku byl kiedys dobry sklep dopoki sie z tego pbc nie zrobilo
forma caly czas rosnie, jestem w egu to moge sie skupic na diecie i reszcie, od 3 dni na cyklu, u Ciebie nie jest najgorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Kable na łapach jakieś tam mam w pasie nie najgorzej ale myślę po wakacjach skupię się na barkach,brzuchu i pomasujemy może do 95kg zobaczymy jak będzie. U mnie z dietą różnie dziennie może jakieś 100g węgli .A na jakim cyklonie jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy***ale sie do tych swoich barkow

ciezko bylo sie przyzwyczaic do takiej ilosci wegli ?

ko+mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
No 95 to już będzie ciekawie
No ale wtedy trzeba będzie doładować węgli do pieca

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcialbym zeby 95 wygladalo juz ciekawie, u Ciebie moze bedzie u mnie 92 i sucho jest
ile kcal jadles na masie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie kazdy musi wygladac jak miniaturowy kulturysta, ale pomiedzy byciem szczuplym, a chudym jest znaczna roznica. Piłkarz, nie piłkarz, ale zapadniętej klatki miec nie powinien,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Kcal nie wiem nawet nie mam pojęcia jadłem coś takiego:

1.Owies + Jaja + Oliwa
2.Graham + Pierś + Słonecznik,pestki dyni
3.Owies,Makaron + Jaja + Słonecznik,pestki dyni
4.Ryz + Pierś
5.Ryz + Pierś
6.Jaja + Oliwa
7.Białko + Oliwa

Zobaczę jak z węglami będzie zastanawiam się czy w posiłku 2 i 3 obciąć o 50g i jak t będzie leciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Dokładnie np: ten obok mnie po prawo co siedzi w wodzie nie jest chudy jest normalny ale ten nad nim pożal się Boże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Masło orzechowe z orzechów ziemnych i oliwy z oliwek jest git czy to zło? Własnej roboty podkreślam

Jest ok Ale wczoraj chciałem kupić takie ze sklepu - niby dobre, bo firmy Sante. Jak to spróbowalem, odrazu mnie wykręciło - po pierwsze niedobre to g*wno, a po drugie w chuuy soli w tym

Moze z arachidowych byloby lepsze, i bez cukru/soli.. ale takie meega cieżko dostać w sklepach.

Zmieniony przez - .corleone. w dniu 2009-07-10 11:50:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase- nadaje się?

Następny temat

Co zrobic, by cos osiagnac ?! Pomocy :<

WHEY premium