SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AVASSO/Dziennik/Nowe str 100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Ja i tak jestem nie zadowolony ze swojej sylwetki. Myślę że te 1.5 roku mogłem lepiej wykorzystać. Dziewczyna mnie wspiera i mówi że jest bdb jak na taki czas treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
Avasso jest za***iscie jak na 1,5 roku. klata niesamowita ! oczywiscie moze byc lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
jest dobrze, mozna bez kompleksu na plaze widze ten filmik na 90 stronie dobry xD juz jakby przypiety do zdjecia a tu filmik
jak wymiary ? dajesz rade nie spadac przez wakacje a moze nawet cos na plusie jest ? xD

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857


Po wieczornej kąpieli bez żadnych spin ludzie się ****a nad jeziorem na mnie patrzą jak na po***a nad jeziorem woda cieplutka. Spadki hmm ja nic nie odczuwam a jadę na kiełbasie,karkówce,cyckach z kuraka,ziemniakach,makaronu z mlekiem,zielonej herbacie i masakrycznej ilości chleba.Jutro już w domku bd

Zmieniony przez - Avasso w dniu 2009-08-01 22:32:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
nie dziwie sie ze sie patrza :) pewnie ty jedyny taki wielki w towarzystwie :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
musze przyznac ze szerokie barki (naturalnie widac ze duzy rozstaw)dobre kaptury (kumpel ma podobnie tyle ze on zalany zabardzo) i fajna budowa klaty daja niezly efekt wizualny (mimo tego ze na lapie tylko okolo 40cm). jeszcze jak kiedys przytyrasz brzuch, albo lepiej to ujmujac poprostu kiedys sie wytniesz bedzie wogole dobrze
pozdrawiam z pracy

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-08-02 00:26:55

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Co do barków to są za małe do klaty. A szeroki jestem genetycznie po ojcu. Nad jeziorem jest jeszcze taki starszy koleś koło 40-stki z tego co widzę miły gość z gromadką dzieciaków często przychodzi. Cyce ma spore,szorki,plecy dobre i nogi też takie nawet tylko za chude jednak co do góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
to zrob sobie z nim foto i ocenimy

a co do barkow masz racje. takie nie za duze sie wydaja przy tej klacie i kapturach
zatem nastepna masa to priorytet bary mam sie rozumiec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szyja znika w kapturach, jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Wpadłem i ja z wizytą !
Poprzednicy już napisali wiele cóż dodać
Jak na osiemnastolatka masakryczna sylwetka ( zwłaszcza z przodu)
Tyraj bary , dopieść łapki .
Obyś nie osiadł na laurach bo za niedługo możesz wyglądać jak prawdziwe Wielkie Byczysko

Zmieniony przez - demolub w dniu 2009-08-02 15:21:40

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase- nadaje się?

Następny temat

Co zrobic, by cos osiagnac ?! Pomocy :<

WHEY premium