SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AVASSO/Dziennik/Nowe str 100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Nie, po prostu wypiskę pierwsza dałem dzień później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ładnie, powolutku do przodu

A jak odczucia po takim treningu?

PS. Coś w wyciskaniu kiepsko, jak na 5 powt...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
U mnie tez w wyciskaniu wiem ze czasem moglbym dolozyc kg, ale jak skupie sie na 'technice', sciagam lopatki, robie powt z krotkimi zatrzymaniami, sciagam klate to lzejszymi kg sie skatuje i mam lepszy efekt nizbym zrobil jakias serie z np. 5-10kg wiekszym obciazeniem.

Pytanka mam glupie.. Zadam je tu poniewaz u mnie nikt by nie odpowiedzial:
1. Podc sztangi do brody do wysokosci klaty szeroko jest na tylne aktony barów?
2. Co moge zastapic podciaganiem na drazku? (mam bardzo podobny plan) Bo nie daje rady sie podcaigac.. Zrobie z 3 powtorzenia moze i koniec. A w drugim zestawie mam wioslo polsztanga 1rącz. Nie mam linek, wyciagow. Myslalem nad wioslem 2rącz ale to taka mala roznica wzgledem 1rącz by byla.
3. Mam na celu poprawe srodka klaty wiec mam w jednym planie Wyciskanie hantli skos i robie to dosc wąsko, w 2 planie mialem rozpietki ale chyba lepiej dac normalne WL lub Pompki z klasnieciami?
4. Na bica w jednym zestawie cwiczenie wystarczy? Bo calym priorytetem w planie jest poprawa łapy. I dodalem tez cwiczenie do zestawu drugiego i lepiej cwiczyc w 2 zestawach lekko np. po 3 serie niz walnac w jednym zestawie z 4-5 serii?

Z gory dzieki i sorry za spam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Adzik ja to robię bardzo technicznie wolna faza negatywne i szybsze wyciśniecie,łopatki śćiągniete,mostek i yeepa. Zaniżyłem specjalnie ciężary by progres był dłuższy

Sabak nie ma problemu postaram ci pomóc u ciebie w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857


Tak już chyba lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
Ladne proporcje mdz pasem a najszerszymi
Jak ludzie napinaja te najszersze to chyba rece nizej trzymaja, ale nie wiem czy to jakas roznica jest bo dobrze tu widac.
Zreszta ja sam nie umiem pozowac do zadnej pozy.
Pzdr.

Zmieniony przez - Sabak90 w dniu 2009-09-25 10:32:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
No spoko, kapuję

Fajnie idzie.

Poczekamy jak wskoczysz już na konkretniejsze ciężary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Jutro dam wypiske bo zmeczony jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase- nadaje się?

Następny temat

Co zrobic, by cos osiagnac ?! Pomocy :<

WHEY premium