SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ja z kolei nigdy nie używałem i z ciekawości chciałem dorzucić, a jakie dokładnie odczuwałes negatywne skutki, ze już więcej po to nie sięgniesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
erwinoos
ja z kolei nigdy nie używałem i z ciekawości chciałem dorzucić, a jakie dokładnie odczuwałes negatywne skutki, ze już więcej po to nie sięgniesz?


zawsze takie uczucia zimnych potów i roztrzęsienia, zamiaast np skupienia; czy probowalem kilka razy solo rozne (nigdy cale opakowania, tylko jakies pojedyncze kaps od 2,5 mg do 5 mg), czy w pre workoutach gdzie czesto jest jej sporo ,od razu wiezdialem ,ze yoha jest ,gdy na treningu mimo ,ze mocno rozgrzany / lało się ze mnie/ miałem wrażenie ,ze jest -10 st i prawie się trząsłem z zimna, nie odpowiada mi to mega, bo wydaje mi sie ,ze naprawdwe tak jest, ze stawy niedogrzane, na dodatek zawsze jakis rozbity , w porownaniu do np. geranium - 180st roznicy, po tym focus/skupienie itd na maxa, po yoszce lipa

po sally mam jedynie troche wieksze pobudzeniee ,jak polazce z redoxem czy kofeiną, extra wydolność, wytrzymałość na plus, zadnych 'zimnych potów' , normalny apetyt, normalne cisnienie, bralem 2 razy do tej pory (startujac od 4 , konczac na 24mg) i dwa razy efekty redukji końcowej byly jak na mnie mega fajne; wiec i tym razem to powtórzymy zapewne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Banan

zawsze takie uczucia zimnych potów i roztrzęsienia, zamiaast np skupienia; czy probowalem kilka razy solo rozne (nigdy cale opakowania, tylko jakies pojedyncze kaps od 2,5 mg do 5 mg), czy w pre workoutach gdzie czesto jest jej sporo ,od razu wiezdialem ,ze yoha jest ,gdy na treningu mimo ,ze mocno rozgrzany / lało się ze mnie/ miałem wrażenie ,ze jest -10 st i prawie się trząsłem z zimna, nie odpowiada mi to mega, bo wydaje mi sie ,ze naprawdwe tak jest, ze stawy niedogrzane, na dodatek zawsze jakis rozbity , w porownaniu do np. geranium - 180st roznicy, po tym focus/skupienie itd na maxa, po yoszce lipa


to mam dokładnie takie same objawy uzupełniając tylko, że oprócz dreszczy i potów to jeszcze z nosa cieknie mi niemiłosiernie, jakbym nagle mega uczulenia dostał
dlatego też jestem mocno sceptyczny co do kolejnych podejść , trochę korci bo jednak działa, ale jakoś zacząłem doceniać również komfort ponad efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Fajna żyłka już się robi, Te śniadanie z poprzedniej strony.. zdjęcie "mega kur@a sztos!"!
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Wybaczcie za chwilowy przestój, ale ostatnie dni należą do takich z gatunku mocnych zawirowań na każdej płaszczyźnie, że po prostu nie mam czasu by tutaj coś napisać. W środę urodziny sklepu i stacjonarnie w Łodzi aż -25% rabatu na nasze marki, zapraszam wszystkich serdecznie. Ktoś ma ochotę skorzystać z rabatu wysyłkowo to piszcie (najlepiej do końca środy), ale czas realizacji będzie na pewno opóźniony, bo najbliższe 2 dni to będzie sajgon. Ewentualnie jutro jak się ze wszystkim powyrabiamy. Niestety po planowo wolnym weekendzie od siłowni, dzisiaj nie zdążyłem się wybrać na trening, chociaż zrobiłem cardio w domu niedawno.
SIłka jest w planach jutro wcześnie rano przed pracą.
Jakiś wpis mam nadzieje, że jutro uda mi się ogarnąć.

Trzymajcie kciuki ,bo dzieje się sporo , niestety odbije się to pewnie na formie bo jedzenie trochę kuleje, a nerwów niemało, ale jak wszystko wypali , to lada chwila głowa będzie spokojna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan

Trzymajcie kciuki ,bo dzieje się sporo , niestety odbije się to pewnie na formie bo jedzenie trochę kuleje, a nerwów niemało, ale jak wszystko wypali , to lada chwila głowa będzie spokojna.

powinieneś się już przyzwyczaić, że "zawsze coś", ale forma mimo to zawsze dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Grunt że idzie "na dobre"
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
DZIEŃ 14

Trening:

Udało się zrobić od rana, w całości. Wszędzie lekka progresja, bez szaleństw.



W pracy - armagedon , to najlepsze słowo. Napisałem do sporej ilości znajomych o urodzinowym rabacie i poprosiłem, by kto mógł złożył trochę wcześniej zamówienie, to przynajmniej naszykujemy na środę lub nawet będzie mógł odebrać dzisiaj (bo jutro kolejki i czekanie, może niejednego zniechęcić - jestem tego pewny), nie spodziewałem się aż tak ogromnego odzewu
Na siłowni rano pustki, ale u nas w sklepie odkąd otworzyli siłownię - dzieje się naprawdę dużo, nie wiem tylko, gdzie Ci ludzie potem trenują, chyba dalej w domach

Jutro jak wszystko wypali będzie podobnie / jeszcze mocniej, więc aż się boję, Dzisiejszy dzień mi dał nieźle w kość, ale z drugiej strony minął migusiem. Nie było chwili spokoju, na dodatek ogromna paleta towaru, co by ważniejszych rzeczy nie brakło. Parę osób wysyłkowo również - co mogłem to dziś zrobiłem, jutro ciąg dalszy.

Micha dzisiaj już całkiem ogarnięta, ale ostatnie 3 dni były średnie, przeczuwam , że jutro niewiele się zmieni w raporcie do Przemka, ale zobaczymy jutro.





Z weekendu wrzucę tylko jedno ;)


Miałem robić po powrocie do domu gulasz na jutro, ale to około 3/4h przygotowywania, wiec olewam, jutro i tak będzie mało czasu na jedzenie z rana marzy mi się zrobić trening, mam nadzieję, że się uda. Tak więc jeszcze raz serdecznie zapraszam, kto chce się zakupić praktycznie w cenach hurtowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No właśnie najlepsze jest to, że wszyscy tak ubolewali, że siłki zamknięte, a wszędzie jest pusto
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium