SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Wysłałeś? Bo głodny jestem

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No no no zarcie jak zawsze nie z tej planety ale ten pulled pork to juz przegiecie Dobrze ze jestes juz w lekkim rozruchu, kazdy nawet nsjlzejszy trening jest lepszy jak zaden
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
nic nie wysyłam i nie sprzedaję - zróbcie sobie

Dzisiaj pobudka po 4 , musiałem coś zjeść i jechać do Opola.

Śniadanie B+T , pyszna jajecznica na boczku:


Solidnie mnie trzymała więc w drodze do Opola i na spotkaniu w ogóle nie byłem głodny, gdzieś około 12 zjadłem w końcu przygotowane wczesniej tortille


Udało się też zrobić dzisiaj kolejne FBW, zestawik od którego zacząłem tydzień temu swoj 'powrót' , dodałem na nogi delikatnie suwnicę na rozruch (poziomą) - wybaczcie na razie taką suchą formę 'tekstową' ale te wypiski takie marne to nie ma co się spinać, jak już wskoczę na normalniejszy plan to będę wszystko notował w excelu i wrzucał zrzuty, aby było czytelniej i przede wszystkim dla siebie, żebym wiedział gdzie co dorzucać i jak zwiekszać obciazenia ;)

1. Suwnica pozioma 20x20 / 15x30 / 15x40 / 12x50
2A+2B. Skos klatka + ściaganie wyciągu górnego do klatki 5x ciężary dalej śmieszne ale wszędzie dorzucone trochę kg skończyłem na 10x50+10x45
3A+3B+3C. Wyciskanie maszyna barki + Uginanie ramion siedząc + Francuskie wyciskanie hantla oburącz 4x składanki

Pompa co raz lepsza, wpływ na to mogły mieć :
A - tortille
B - wypite przed treningiem bcaa+cytrulinka + łyknięte 2 kaps extreme burn4all
C - przypomnienie swoim wątłym mięśniom i żyłom, że krew ma w nich zacząć w końcu krążyć i buzować

Po treningu 6 serii interwałków (15+45) na rowerku + 10min cardio, bardzo dobre samopoczucie i z uśmiechem na twarzy powrót do domu, do pracy i posiłek potreningowy, którym były pancakes z malinkami z ogrodu



Teraz jeszcze wleci na noc sałatka z kurczakiem ,warzywami, słonecznikiem itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Pewno Renia pankejki zrobiła ?:D

Banan z kiedyś cos była mowa o ustawce włąsnie chyba w Opolu? czy cos mi sie wydaje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ten wieprz... nawet na śniadanie zjadłbym z pół kilo
Cieszy, że regularnie pojawiają się wpiski treningowe- mam nadzieję, że będzie coraz lepiej, już bez żadnych przeciwności

Ja dziś wstałem przed 4 i zaraz ruszam na trejna przed robotą, po pracy natomiast planuję coś się poruszać na siatkówce

Udanego dnia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
MARIAN 17
Pewno Renia pankejki zrobiła ?:D

Banan z kiedyś cos była mowa o ustawce włąsnie chyba w Opolu? czy cos mi sie wydaje :D


zgadłeś wróciłem ze służbowego wyjazdu i w domu taka niespodzianka

Odnośnie Ustawki - jest to cały czas w planach, ale też zmienia mi się teraz trochę w pracy i mam nowe zadania. Głównie nacisk na rozwój grupy na FB, która stanie się niedługo takim mini forum w social mediach, niestety jest jak jest na forum - każdy widzi, powoli i systematycznie tematów co raz mniej, ludzie porobili się co raz bardziej leniwi, szczególnie to nowe - młode pokolenie, korzystają głownie z social media, a nie klikania po forach, zakładania tematów, skoro tam w 10 sek mogą to zrobić
Nie bede sie teraz tutaj rozpisywał zbyt głęboko, jednak będzie trochę zmian w tym również takie, że na grupie na pewno będę chciał robić regularne ustawki treningowe. Oczywiście jak znam życie to tam wiele osób krzyczy i prosi, a jak dojdzie co do czego to znajdzie się pewnie garstka osób chętnych ;) ale tak czys siak jest to forma dodatkowej reklamy i zebrania osób, na pewno do konca roku minimum 1 próbny trening , a gdzie i kiedy to będzie ustalone tam.
NAwet jeżeli nie będzie to Opole, bo wątpię by takie miasto zostało akurat tam uznane jako najpopularniejszy punkt na mapie Polski to i tak osobno pomysł ustawki treningowej w Opolu jest i będę go próbował w listopadzie, max grudniu ogarnąć.

Pozostał mi ostatni wyjazdowy weekend, od wtorku już działam na 200% obrotów , bo do połowy lutego nie ma zawodów. Więc obiecuje, ze temat na pewno nie zostanie zamieciony pod dywan, będę dawał znać.



Czawaj
Ten wieprz... nawet na śniadanie zjadłbym z pół kilo
Cieszy, że regularnie pojawiają się wpiski treningowe- mam nadzieję, że będzie coraz lepiej, już bez żadnych przeciwności

Ja dziś wstałem przed 4 i zaraz ruszam na trejna przed robotą, po pracy natomiast planuję coś się poruszać na siatkówce

Udanego dnia!


Mam nadzieję, że trening się udał!
WIeprzowiny już niestety prawie nie ma, na dziś została jedna mała porcja, gdyby nie to że wczoraj byłem w trasie sporo godzin to już na pewno wczoraj by jej nie było, wiec sie nie myliłem 2,2kg zeszło w niecałą dobę :) ale oczyswiście nie zjadłem tego sam (chociaż pewnie nie byłby to żaden problem ) Renia również była nią zachwycona, a także...teściowa

Te 'wypiski ' treningowe to na razie taka bida, ogólnie jest całkiem ok, ale nadal mam wrażenie że nie jest do końca dobrze. Poczatkowo czułem wieksza poprawę, a teraz dalej co jakiś czas ucisk na dole brzucha, do tego wydaje mi sie ,jakbym lewą stronę miał opuchniętą i nie wpływa to do końca pozytywnie na głowę, ale na razie powoli będę starał się robić swoje i nie szarżował, także na weselu w sobotę , dobrze sie sklada, że tancerz ze mnie żaden więc pewnie pół nocy na parkiecie nie będę musiał spędzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
na tym FB jeżeli to Ty ogarniasz tę grupę magiczną "Super Fajne Dziki" to roboty będziesz miał że ho ho .... ja na razie członkostwo zostawiłem, ale wywaliłem z obserwowanych, bo cała moja tablica zasypana była zdjęciami półnagich facetów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
ogarniam od >10 lat największe forum sportowe w Europie + kilka mniejszych, to mi taka grupa nie straszna
musze jedynie trochę zmienić nastawienie i poczuć się na nowo jakbym miał naście lat najlepiej , to już trochę sztuka dla takiego dziadka
tam jest i będzie inny target, wiekszosc to osoby początkujące oraz zaczynające swoją przygodę , potencjalni klienci i to duża rzesza, ludzi ktorzy już żyją w czasach fejsbuka,itd. Ci co się znają to im obojętne co gdzie jest wrzucane, ale osoby nowe, jak obejmie się ich odpowiednią 'opieką', mają szansę z nami zostać. Nawet jeżeli mieliby być tylko na 'grupie fb' a nie na forum - to nieważne, ważne z kim , a nie gdzie

Trochę z tym pracy będzie, ale wszystko się niebawem wyklaruje, takie życie - trzeba się dostosować do zmian i robić swoje jak to mówią
Jednym z pomysłów, które na pewno będą tam wprowadzone - to właśnie cykliczne treningi w różnych miastach Polski, na które będzie mocne wsparcie od SFD i co będzie po prostu tym samym co forumowe ustawki treningowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
dziadka

no ja tez tablice mam cała zasypana przez witajacych sie ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie no dziewczyny nieraz też coś wrzucą

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium