SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Fajna opcja, ja mam jeszcze stare książki zakrzewskiego jak ojciec w młodości się interesowł kulturystyką.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
o... a ile ja tego miałem, trochę rozdałem ale jeszcze pewnie z 200 egzemplarzy mam, no i zastanawiam się co z tym zrobić... chyba jeszcze coś z lat 80-tych nawet by się znalazło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Panowie ja też miałem tego setki, ale najwyższy czas się pożegnać ;) wiele innych archiwalnych kifów, sdw, pb, itd zostało rozdane lub gdzieś po prostu zapodziane, ale MD kupowałem sam od 1 do ostatniego nr i wiem, że to spokojnie komuś odsprzedam.

Tomasz - sam sobie jestes winny, ja nigdy nie wysyłam nikomu nic za pobraniem ;) tylko wpłaty na konto, no ale 15 lat w handlu robi swoje
Zostawiać nie będę tego nikomu, bo nie mam gdzie tego obecnie trzymać, a za czasów jak mój syn będzie trenował to nikt już gazet czytać nie będzie , taka jest prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5125 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78413
Fakt Kuba - Ty po 15 latach jesteś realistą a ja dalej się po wierzę w dobroć ludzi i bezinteresownie i ślepo ufam.
Taki naiwniak że mnie trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Szczerze to ja nigdy nie wysłałem nikomu nic za pobraniem, chyba że wielee lat temu jak nie miałem jeszcze konta i brałem coś na przekaz pocztowy
W dzisiejszych czasach to dla mnie oczywista sprawa, każdy ma szybki dostęp do konta, wpłat (kompy, telefony), nie trzeba biegać do banku czy poczty by robić przelewy. Tym bardziej, jak sprzedajemy coś w internecie.
Dodatkowo formy wysyłek bez pobrania są sporo tańsze; no i mamy tą pewność, że jak ktoś wpłaci to odbierze paczkę, a nie będzie potem szukał tysiąca wymówek ,dlaczego tego nie zrobił Jak widzisz - nie warto ryzykować.

Wczoraj zrobione cardio w domu, wieczorem 88 ur babci, więc nie obyło się bez małego świętowania. Podjadłem nieźle, do tego trochę % , wcześniej same posiłki B+T więc tyle chociaż

Dzisiaj z rana pomiar wagi 86.5kg (+0,6kg w skali tygodnia), ale pas też w górę, 85 cm to najwięcej od końca października, więc trzeba się troszkę przypilnować Teraz przede mną chyba 4 dni treningowe lub minimum 3, bo w piątek jadę na zawody do Grodziska i trening pt-sob odpada, może w niedzielę ale też wątpię. Wpadną też zmiany treningowe.

Niestety dokucza mi ten prawy biceps od ostatniego treningu i będe musiał się tym chyba trochę u fizjo zająć, jak i zrobię może ten tydzień bez trenowania tej partii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Fotka nóg...bicz plissss
Kiedy znowu się widzimy na jakiej ustawce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Nic innego niż Łódź w najbliższym czasie nie mam w planach. Jak wszystko dobrze pójdzie to realna data 07.04 w sobotę, myślę, że w tym tygodniu będę mógł to potwierdzić. Jeżeli wtedy się nie uda, to chyba dopiero maj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Szybka wypiska z dzisiejszego trening nóg, który skończyłem przed chwilą.

Dzisiaj wersja mocniejsza - z siadami, jechałem znowu jakiś mega przymulony i bez weny na dźwiganie, ale z każdą serią było lepiej.
Jestem zadowolony, siady wszędzie dodane obciążenie, reszta pogrubiona to też ciężar na plus.
Wyrzuciłem póki co wykroki z tego planu, muszę trochę kombinować by te kolana jakoś funkcjonowały, dzisiaj było znośnie tylko przy serii na 125kg poczułem dziwne pieczenie pod prawą rzepką, ale w regresach było ok. Tak czy siak mam w głowie plan za jakiś czas (może w okresie letnim) solidnie zająć się stanem stawów kolanowych i okolic, przegadam to za tydzień z fizjo.



Dzisiaj też lecę już wg rozpiski michy, bo ostatnio za dużo fologowania.

MC 200g B / 70g T / 370g ww

Zdjęć nie ma za dużo, na ten moment:

1. jajecznica z kiełbaską
2. twaróg + ciemne pieczywo
3. obiad kolety mielone z wołowiny i łopatki wieprzowej + kasza i warzywa


4. po treningu 2 rodzaje płatków + banan + żelki + wpi
5. pierogi + polewa białkowa
6. omlet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja tam już od jakiegoś czasu używam ściągaczy na kolana - i nie żeby mi pomagały wstawać więcej - bo mam taki rozmiar że są w miarę luźne - ale żeby trzymać ciepło. Bez tego nie wyobrażam już sobie trenowania.Wystarczy że staw jest cały czas ciepły i wiele problemów przestaje dawać znać o sobie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
kiedyś próbowałem ale mi zupełnie nie przypasowały ale pewnie dlatego, że to były jakieś pierwsze lepsze, tylko mi przeszkadzały nie czułem się w tym komfortowo

może zastanowię się nad zakupem lepszych, bardziej pro, jednak wolałbym je najpierw przymierzyć, a pewnie z tym będzie ciężko, tego w pierwszych lepszych sklepach sportowych nie ma raczej ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium