SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Spróbuj Kuba z paskami przy frontach, fajna sprawa i sprawnie to idzie, a nadgarstki odciążone.To w sobotę podbijam na krótką bajerkę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870205
W ogóle fajnie by było się złapać ze wszystkimi z sfd Jak coś podbijajcie do Lasicana, jego łątwo poznać, i już spora grupka osób z nim będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
opalinho
Spróbuj Kuba z paskami przy frontach, fajna sprawa i sprawnie to idzie, a nadgarstki odciążone.To w sobotę podbijam na krótką bajerkę :)


no tylko trochę wiocha zakładać paski do 30-40 kg sztangi ogólnie to zobaczę jak to będzie w przyszłości, jaki będzie plan treningowy (mam nadzieję, że Przemo znajdzie chwilę by mi coś podpowiedzieć ) itp wtedy będe kombinował, jakby były problemy, mnie na pewno łatwiej będzie złapać w piątek na weryfikacjach będę się gdzieś ciągle kręcił i miał w miarę luz

w sobotę i niedzielę to prócz przerwy w zawodach raczej ciężko będzie mi się ruszyć z mojej miejscówki, która jak zwykle będzie za sędziami , gdzieś na środku - tak więc, jak ktoś da radę podbić to śmiało może nawet będzie miejsce drugie by usiąść sobie na chwilę, bo z reguły mam 2 miejsca

prz1993
W ogóle fajnie by było się złapać ze wszystkimi z sfd Jak coś podbijajcie do Lasicana, jego łątwo poznać, i już spora grupka osób z nim będzie


mam nadzieję, ze chociaż na chwilę, ale się gdzieś złapiemy a w piątek raczej na pewno
mimo, że weekend nie będzie należał u mnie do lekkich i pracy na bank będzie mnóstwo - to jak już pisałem, nie mogę się doczekać przerwa robi swoje w takich imprezach, pewnie inaczej będe pisał w połowie październik po którymś z kolei wyjazdowych weekendow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
takim miłym akcentem zaczynam krótki 2 dniowy urlopik


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870205
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
prz1993
No a kto na drugim? W piątek na luzie się złapiemy, z Łukaszem wyruszymy jak najszybciej.


no to mam nadzieję, że ja się wyrobię na sam start weryfikacji ,czyli na tą 16 chociaz jak znam życie, opóźnienia, kolejki itp i pewnie sie zacznie o 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887204
prz1993
W ogóle fajnie by było się złapać ze wszystkimi z sfd Jak coś podbijajcie do Lasicana, jego łątwo poznać, i już spora grupka osób z nim będzie


Uwierz mi, że nie tylko mnie łatwo będzie poznać :D :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Banan
prz1993
No a kto na drugim? W piątek na luzie się złapiemy, z Łukaszem wyruszymy jak najszybciej.


no to mam nadzieję, że ja się wyrobię na sam start weryfikacji ,czyli na tą 16 chociaz jak znam życie, opóźnienia, kolejki itp i pewnie sie zacznie o 17



a jak obstawiacie, o której będzie wyjście eliminacji w 90kg w niedzielę +/-1h?
albo inaczej, Przemo ustawiasz wszystko, że o której wyjdziesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870205
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Uuu,to musze zarzadzic od siebie wyjazd juz o 7 rano,bo mielismy pozniej wyjezdzac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium