SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Ostatnie 1,5 tyg to niestety przerwa w treningach. Nadmiar pracy, wyjazdy służbowo-weekendowe - dwa pod rząd na zawody do Gdańska i Żelistrzewa , mocno dały mi się we znaki.

Od dzisiaj planuję powrót na siłownię. Ten tydzień jeszcze mocno zakręcony ale już trzeba gdzieś wcisnąć treningi.

W procesie szybszej regeneracji i dojścia do siebie postanowiłem wypróbować coś zupełnie nowego.
Kurację kroplówkami witaminowymi. Korzystam w tym celu z oferty dripbaru w Łodzi - http://www.dripbar.pl/
Jedna kroplówka tygodniowo, pierwszą mam za sobą jeszcze 3 kolejne. Bardzo ciekawa sprawa, która na pewno staje się co raz modniejsza w Polsce, znam kilka osób, które stosują regularnie ale zazwyczaj robili sobie takie kroplówki samemu, fajnie że pojawiają się takie miejsca gdzie można iść i sobie podrinkować dla zdrowia

Gdyby ktoś z Was był chętny skorzystać z oferty dripbaru w Łodzi to na hasło "SFD" dostaniecie rabat 20% na pierwszą kroplówkę.



Także w tym tygodniu lecę na kolejny masaż tkanek głębokich. Mam nadzieję, ze to wszystko pozwoli mi max za tydzień wskoczyć na wyższe obroty treningowe, bo lato co raz bliżej, a do wymarzonej formy jeszcze.....sporo.

Dzisiaj wieczorem wypiska z treningu i całego dnia.


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-03-07 13:00:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Czekałem kiedy ktoś z nich skorzysta
Świetna przychodnia, wyleczyli mojego syna po pierwszej wizycie. Bardzo ogarnięta kadra.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
bede kiedy przy okazji w Łodzi to sobie dam w zylke

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
TomQ-MAG
bede kiedy przy okazji w Łodzi to sobie dam w zylke


no no a w OiS niby taki grzeczny i nie bierze mocnych rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Kurcze jaka fajna sprawa, nawet nie wiedziałam, że takie coś istnieje. Musze poszukać w wawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
narkomany
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Tą koszulke co masz na sobie można gdzieś kupić?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
rkarpinski
Czekałem kiedy ktoś z nich skorzysta
Świetna przychodnia, wyleczyli mojego syna po pierwszej wizycie. Bardzo ogarnięta kadra.


Zdecydowanie polecam, Bartosz Pawlikowski to na pewno jeden z najlepszych specjalistów , zresztą wystarczy poczytać opinie https://www.znanylekarz.pl/bartosz-pawlikowski-2/dermatolog-pediatra-lekarz-medycyny-estetycznej/lodz Jak ktoś szuka fachowca z w/w dziedzin to w Łodzi trudno szukać lepszego.
Kroplówki w ofercie przychodni są stosunkowo od niedawna, ale na bank będzie to strzał w 10-tkę, za parę lat obstawiam to na porządku dziennym w Polsce. Mnie czekają jeszcze 3 , aby zaliczyć pełną serię czterech (po 1 na tydzień)


FiQus
Tą koszulke co masz na sobie można gdzieś kupić?


Ciężko mi powiedzieć, dostałem ją na stoisku BSN, podczas FitFestiavlu, w sumie jedyne stoisko prócz naszych (AN,SFDpower) które miałem okazję przez chwile odwiedzić i bylo to i tak w piatek, bo w sobote i niedziele nie było okazji się po targach poruszać...
Musisz poszkać czy nie mają tego w swojej ofercie albo czy nie dorzucają do jakiegoś produktu gratis - bardzo fajna


Przez te wyjazdy, przerwy już mi się numeracja dni pomieszała więc sobie to daruję
poza tym zapowiada się , że w najbliższym czasie wypiski będą rzadziej niż ostatnio. Dopóki nie wyjdę na prostą ze wszystkimi sprawami


Za mną jeden trening - lekko obwodowy w poniedziałek.
Wczoraj masaż tkanek głębokich, więc ponownie wizyta u Darka https://www.facebook.com/FitnessLider , a wieczorem lekkie aeroby w domu. Nadal łokieć daje mi popalić, dlatego teraz systematycznie zamierzam chodzić zarówno na masaż + jeszcze spróbować 1 lub 2 serii pijawek, jak to nie pomoże to idę do ortopedy bo szkoda czasu, może potrzebny będzie jakiś zastrzyk , mam nadzieję, że nic poważniejszego.

Waga z rana 84,2 kg, pas już znośnie (87 cm, bo niedawno 91-92 cm) ale 2 tyg bez treningu spowodowały , że wyglądam zdecydowanie za szczupło. Liczę, że od przyszłego tygodnia wrócę już do systematycznego trenowania, trzymania michy.

Jeszcze dzisiaj kolejny wyjazd służbowy, na 13-14 jedziemy do Warszawy nagrać kolejny materiał do vloga treningowego z Emilem Kaleńskim. Jednak w planach wieczorem trening, pewnie do końca tygodnia będą to jakieś obwodówki, do splita planowany powrót od przyszłego tygodnia.

Rano bez problemu wlatuje owsianka(100g owsianych +40g izolatu AllNutrition + woda) , dzisiaj dodatkowo kiwi + poranna porcja witaminek


Gorzej wygląda jedzenie w ciągu dnia, bo ciagle wyjazdy, przeziębienie które mnie trzyma dobry tydzień utrudniają trzymanie się załozeń , ale dajcie mi jeszcze parę dni i będzie lepiej


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-03-09 10:18:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Wczoraj - nagrywka treningowa z Emilem u Hardcorowego Koksa, byłem tam drugi raz i drugi raz spotkałem Roberta , udało się nam zrobić nawet szybki trening bo Emil się trochę spóźnił. U mnie FBW szybkie + 20min aerobów.

Powrót pod wieczór i niestety trzymające mnie już z 1,5tyg przeziębienie znowu dało się mocniej we znaki, tak więc zakończyłem dzień porcją witamin, theraflu zatoki i ponad 10 h snu co ostatnio zdarza mi się co raz częściej, nie lubię tak długo spać bo rano czuję się dalej jakiś niewyspany i przymulony...jednak musze się wykurować i będzie lepiej.

Dzisiaj od rana do posiłków dorzuciłem czosnek, poza tym cały dzień zleciał mi na pracy. Przede wszystkim montaż materiałów video do vloga, jutro powinien być skończony
Posiłki dzisiaj trzymane solidnie, miałem ochotę nawet na jakiś trening lub aeroby, ale wykorzystam ten dzień na odpoczynek i nie będę przeciążał organizmu.

Planowany trening jutro , pod wieczór, a o godzinie 20 znowu na kroplówkę , cała seria to 4 kroplówki - jedna tygodniowo , po takiej serii będę mógł na pewno napisać coś więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak cenowo wychodzą takie kroplówki i co dokładnie w nich jest ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium